Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2007, 17:10

autor: Vercetti

Amerykańskie beta-testy Call of Duty 4 tylko do końca września

Wygląda na to, że beta-testy strzelanki Call of Duty 4: Modern Warfare w wersji na Xboxa 360 zostaną zakończone jeszcze we wrześniu. Taką właśnie informację opublikował niedawno sklep internetowy EB Games. W reklamie zachęcającej do nabycia FPS-a przed premierą w zamian za uzyskanie dostępu do próbnej wersji gry zamieścił on dopisek, że organizowane dla klientów multiplayerowe przedsięwzięcie dobi

Wygląda na to, że beta-testy strzelanki Call of Duty 4: Modern Warfare w wersji na Xboxa 360 zostaną zakończone jeszcze we wrześniu. Taką właśnie informację opublikował niedawno sklep internetowy EB Games. W reklamie zachęcającej do nabycia FPS-a przed premierą w zamian za uzyskanie dostępu do próbnej wersji gry zamieścił on dopisek, że organizowane dla klientów multiplayerowe przedsięwzięcie dobiegnie końca 30.09.2007.

Amerykańskie beta-testy Call of Duty 4 tylko do końca września - ilustracja #1

Wiadomo, że powyższa oferta została zaadresowana do klientów z Ameryki Północnej, toteż istnieje duże prawdopodobieństwo, że obywatele państw europejskich pobawią się w wirtualną wojnę nieco dłużej. Wszak ich sieciowe zmagania są toczone zaledwie od zeszłego poniedziałku.

To nie jedyne doniesienie mające związek z czwartą odsłoną słynnego shootera. Mówiąc o przyszłości serii, odpowiedzialny za prace nad tytułem Grant Collier (szef grupy Infinity Ward) ujawnił, że kolejna, piąta odsłona cyklu może zostać stworzona przez zespół Treyarch – ten sam, który zaprojektował trzecią część Call of Duty. Powodem takiej decyzji jest polityka wydawcy gry, koncernu Activision, który życzy sobie, aby kontynuacje strzelanki wypuszczane były co roku. Infinity Ward woli pracować w cyklu dwuletnim, toteż dla wypełnienia powstałej w ten sposób luki konieczne będzie zatrudnienie alternatywnego sztabu programistów – w tym wypadku doświadczonej załogi Treyarch.