Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2007, 12:16

autor: Jiker

Start europejskich beta-testów Call of Duty 4: Modern Warfare już dzisiaj

Minęły już dwa tygodnie od dnia, w którym Activision poinformowało nas o oficjalnym rozpoczęciu amerykańskich beta-testów gry Call of Duty 4. Zaprezentowana w ten sposób wersja sieciowego trybu rozgrywki przypadła do gustu ogromnej liczbie osób spośród tych, które uzyskały możliwość wzięcia udziału w testach. Wierzymy, że podobnie będzie w przypadku graczy zamieszkujących Stary Kontynent.

Minęły już dwa tygodnie od dnia, w którym firma Activision poinformowała nas o oficjalnym rozpoczęciu amerykańskich beta-testów gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Zaprezentowana w ten sposób niemalże finalna wersja sieciowego trybu rozgrywki przypadła do gustu ogromnej liczbie osób – spośród tych, które uzyskały oczywiście możliwość wzięcia udziału w testach. Wierzymy, że podobnie będzie w przypadku graczy zamieszkujących Stary Kontynent.

Właśnie dzisiaj rozpoczynają się bowiem europejskie beta-testy CoD 4. Mogą w nich uczestniczyć osoby, które odpowiednio wcześniej przeprowadziły bez żadnych problemów rejestrację na łamach serwisu www.cod4beta.co.uk. W ciągu najbliższych kilku godzin pierwsi szczęśliwcy otrzymają odpowiednie kody, dzięki którym będą mogli zaopatrzyć się w stosowny plik opublikowany na łamach Xbox Live (do czego dojdzie najpewniej tuż po jego ponownym uruchomieniu, co powinno nastąpić około godziny 15:00 polskiego czasu).

W beta-testach wezmą udział mieszkańcy wszystkich najważniejszych krajów europejskich, a więc posiadacze kont zarejestrowanych na Wielką Brytanię, Irlandię, Francję i kilka innych państw. Z wiadomych przyczyn (brak tutejszego Xbox Live) na liście nie znalazła się Polska. Przypominamy, że testy przeznaczone są wyłącznie dla posiadaczy konsoli Xbox 360.

Update: Dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora gry, firmy LEM, swoje klucze otrzymało również kilkoro naszych redaktorów. Jak widać, brak polskiego Xbox Live akurat w tym przypadku nie był żadną przeszkodą.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.