Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2007, 12:43

autor: Jiker

Bardzo dobra sprzedaż Warhawka według serwisu VG Chartz

Z niepotwierdzonych informacji ujawnionych przez zachodnie media elektroniczne (m.in. VG Chartz) wynika, że Warhawk – jedna z najbardziej oczekiwanych pozycji drugiej połowy bieżącego roku w przypadku konsoli PlayStation 3 – sprzedał się już w ponad 110,000 egzemplarzy. Ten niezły rezultat osiągnięty został tylko w pierwszym tygodniu sprzedaży gry w samych tylko Stanach Zjednoczonych.

Z niepotwierdzonych informacji ujawnionych przez zachodnie media elektroniczne (m.in. VG Chartz) wynika, że Warhawk – jedna z najbardziej oczekiwanych pozycji drugiej połowy bieżącego roku w przypadku konsoli PlayStation 3 – sprzedał się już w ponad 110,000 egzemplarzy. Ten niezły rezultat osiągnięty został w pierwszym tygodniu sprzedaży gry w samych tylko Stanach Zjednoczonych.

Z pewnością spory wpływ na sukces produkcji studia Incognito miały rozpoczęte pod koniec maja beta-testy gry, w których wzięła udział znaczna liczba użytkowników najnowszej stacjonarnej konsoli japońskiego koncernu Sony. Ponadto, zauważalny wpływ na decyzje klientów miały z pewnością noty wystawiane sieciowej strzelaninie przez zachodnie serwisy internetowe i magazyny poświęcone elektronicznej rozrywce (średnia not według GameRankings na poziomie 84%).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Warhawk

Warhawk