Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2007, 12:22

autor: Metatron

Znamy daty europejskich premier jesiennych hitów Sony

Posiadacze PS3 do tej pory nie mogli cieszyć się zbyt wielkim wyborem dobrych tytułów. Wiedzieli jednak, że jesień przyniesie sporo potencjalnych hitów z wewnętrznych studiów Sony. Nie były mimo wszystko znane dokładne daty ich premier. W końcu, jak donosi serwis Gaers Creed, Sony ujawniło, kiedy wyczekiwane pozycje zadebiutują w Europie.

Posiadacze PS3 do tej pory nie mogli cieszyć się zbyt wielkim wyborem dobrych tytułów. Wiedzieli jednak, że jesień przyniesie sporo potencjalnych hitów z wewnętrznych studiów Sony. Nie były mimo to znane dokładne daty ich premier. W końcu, jak donosi serwis Gaers Creed, Sony ujawniło, kiedy wyczekiwane pozycje zadebiutują w Europie. Znamy więc daty premier takich gier jak Lair, Heavenly Sword, Warhawk, Eye of the Judgment oraz Folklore.

Znamy daty europejskich premier jesiennych hitów Sony - ilustracja #1

Najprędzej ukażą się podniebna strzelanina Warhawk (w zestawie z headsetem) oraz gra akcji Heavenly Sword. Obie produkcje trafią na Stary Kontynent 19 września.

Znamy daty europejskich premier jesiennych hitów Sony - ilustracja #2

Następnie, 10 października, do sprzedaży trafi Folklore. Dwa tygodnie później, 24 października, dosiądziemy smoków w grze Lair. Tego samego dnia miłośnicy karcianek będą mogli nabyć The Eye of Judgment, oryginalną produkcję w ciekawy sposób robiącą użytek z dołączanej do zestawu kamery.

Znamy daty europejskich premier jesiennych hitów Sony - ilustracja #3

Znamy również ceny wymienionych gier. Warhawk będzie kosztować 61,95 euro, Heavenly Sword, Folklore i Lair 71,95. Najdroższy będzie The Eye of Judgment, za które przyjdzie nam zapłacić 102,95 euro.

Znamy daty europejskich premier jesiennych hitów Sony - ilustracja #4

Więcej informacji o wymienionych powyżej produkcjach można znaleźć na łamach naszej encyklopedii: