Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS3PSP
Okładka The Eye of Judgment (PS3)
OkładkaThe Eye of Judgment (PS3)

The Eye of Judgment

The Eye of Judgment Legends

The Eye of Judgment jest innowacyjną grą logiczno-taktyczną, zaprojektowaną wyłącznie z myślą o stacjonarnej platformie PlayStation 3 przez Sony Computer Entertainment.

Logiczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Eye of Judgment Premiera

23paź2007

PS3

11mar2010

PSP

Gry podobne do The Eye of Judgment

LittleBigPlanet

Sonic the Hedgehog

EyePet

The Eye of Judgment jest innowacyjną grą logiczno-taktyczną, zaprojektowaną wyłącznie z myślą o stacjonarnej platformie PlayStation 3 przez dalekowschodnią placówkę korporacji Sony Computer Entertainment. Omawiany produkt w unikalny sposób zespala świat rzeczywisty z wirtualnym, dzięki obsłudze cyfrowej kamery EyeToy, podłączanej do konsoli.

Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym przez nas w trakcie zabawy, jest prawdziwa talia kart, symbolizujących rozmaite siły (najczęściej różne potwory). Owe atuty umieszcza się na specjalnej kwadratowej planszy, składającej się z dziewięciu pól. Wspomniana kamera rozpoznaje położone przez użytkownika symbole, dzięki czemu na ekranie prezentowane są odpowiednie trójwymiarowe postaci, gotowe do walki z kreaturami, wystawionymi przez oponenta. Generalnie całość przypomina kolekcjonerskie gry karciane pokroju Magic: The Gathering i Pokemon.

Do boju możemy wysłać ponad trzydzieści różnych typów monstrów – m.in. ogromne roboty, skrzydlate demony, latające smoki i piechurów z toporami. Rzecz jasna każda bestia posiada unikalne umiejętności oraz szereg mocnych i słabych stron. Aby odnosić sukcesy, trzeba zatem dokładnie wiedzieć, jacy są najlepsi rywale dla konkretnych postaci, a także znać ich stosunek do żywiołów. Zwycięstwo w partii gwarantuje przejęcie kontroli nad pięcioma polami na głównej planszy. Oczywiście nie jesteśmy skazani na zmaganie się ze Sztuczną Inteligencją, ponieważ japońscy developerzy zadbali o dwuosobowy tryb multiplayer, działający w oparciu o połączenie internetowe.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 162 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Eye of Judgment

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Eye of Judgment Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Eye
PS3
PSP