Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2007, 17:47

autor: Piotr Doroń

Amerykańska premiera gry karcianej The Eye of Jugdment 23 października

Amerykański oddział firmy Sony Computer Entertainment ujawnił dokładne informacje poświęcone amerykańskiej premierze gry karcianej o tytule The Eye of Judgment – pierwszej tego typu pozycji przeznaczonej dla konsoli PlayStation 3.

Amerykański oddział firmy Sony Computer Entertainment ujawnił dokładne informacje poświęcone amerykańskiej premierze gry karcianej o tytule The Eye of Judgment – pierwszej tego typu pozycji przeznaczonej dla konsoli PlayStation 3.

Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że gra trafi do sprzedaży 23 października i będzie kosztować 69,99 dolarów. W skład zestawu startowego wejdzie płyta Blu-ray z grą, kamera PlayStation Eye, statyw, matę, Starter Deck składający się z trzydziestu kart Summoning i czterech kart Function, a także booster z ośmioma losowymi kartami Summoning (wśród nich jedna o charakterze kolekcjonerskim).

W sprzedaży pojawią się także specjalne boosterki oraz zestawy tematyczne (specjalnie wydane, z różnego rodzaju dodatkami), dzięki którym będziemy w stanie rozbudować posiadaną talię. Pierwsze z wymienionych będzie można nabyć za równowartość 3,75 dolarów, natomiast drugie – za 14,99 dolarów. Co więcej, firma Sony planuje również wyprzedaż krt wirtualnych, którymi będzie można grać w pojedynkach sieciowych.

Europejska premiera gry odbędzie się w ostatnich dniach października. Więcej oficjalnych informacji na jej temat poznamy zapewne już wkrótce. Osobom zainteresowanym tematem polecamy materiały na temat The Eye of Judgment, zgromadzone na łamach naszej Encyklopedii.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej