Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2008, 11:58

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 listopada 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: twórcy Rock Band w sądzie, pierwsze płatne dodatki dla awatarów z New Xbox Experience, czwarte urodziny World of Warcraft. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: twórcy Rock Band w sądzie, pierwsze płatne dodatki dla awatarów z New Xbox Experience, czwarte urodziny World of Warcraft. Życzymy miłej lektury.

Rock Band 2

Amerykanin Monte Morgan zdecydował się pozwać firmy Harmonix, MTV, Viacom oraz Electronic Arts za rozprowadzanie wadliwych perkusji do gry Rock Band po publikacji oświadczenia o rozpoznaniu problemu i obietnicy jego rozwiązania (chodzi o psujący się pedał). Morgan stwierdził jednocześnie, że dodawana aktualnie 60-dniowa gwarancja na elementy zestawu RB nie jest wystarczająca.

New Xbox Experience

W sprzedaży za pośrednictwem Xbox Live Marketplace zadebiutował pierwszy zestaw dodatkowych strojów dla awatarów udostępnionych wraz z premierą NXE. Przygotowała je firma From Software. W jego skład wchodzi pięć elementów nawiązujących stylem do wdzianek wojowników ninja, których możemy znaleźć w najnowszej grze dewelopera, produkcji o tytule Ninja Blade.

World of Warcraft

Wczoraj odbyły się czwarte urodziny World of Warcraft. Wszyscy gracze, którzy zalogowali się wówczas do gry otrzymali dwa bonusy: zwierzęcego towarzysza Baby Blizzard Bear oraz specjalne osiągnięcie.

Xbox 360

Przed dwoma dniami minęły trzy lata od chwili wprowadzenia na światowy rynek konsoli Xbox 360. Wówczas to zakup konsoli jako pierwsi mogli zrealizować Amerykanie i Kanadyjczycy. W Europie platforma zadebiutowała 2, a w Japonii 10 grudnia.

US Army

Amerykańska armia zdecydowała się na wyłożenie 50 milionów dolarów na produkcję gier, mających wspomóc ją w treningu przyszłych żołnierzy. Program, którego częścią będzie przeprowadzanie zajęć na wirtualnym polu walki, wejdzie w życie w 2010 roku. Oprócz tego US Army wyznaczyła bliżej nieokreśloną kwotę na zakup i przystosowanie do jej wymagań pewnego komercyjnego tytułu. Żołnierze skorzystają z niego już w lutym.

Galerie obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze galerie obrazków...

Fallout 3

Need for Speed Carbon: Own the City

Need for Speed ProStreet PS2

Need for Speed ProStreet PS3

Need for Speed Carbon

Hearts of Iron III

Luminous Arc 2

Zeno Clash

Brothers in Arms: Double Time

Emma in the Mountains

You're in the Movies

The Path

Grand Theft Auto IV

Eledees: The Adventures of Kai and Zero

The Wheelman

Things on Wheels

Tower Simulator

Skate It

TrackMania DS

Midnight Club: LA Remix

Dziedzictwo Elfów

Mushroom Men: Rise of the Fungi

Nikopol: Carnival of Immortal

Prototype

RACE Pro

X-Blades

Scene It? Box Office Smash

Galerie filmów

... a także filmów:

Fishing Master World Tour

Prince of Persia

Sonic Unleashed

gry