Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWiiNDS
Okładka Skate It (Wii)

Skate It

Skate It to druga gra z deskorolkowej serii, pochodzącej ze stajni Electronic Arts. Przejeżdżamy przez najciekawsze zakątki wirtualnego miasta San Vanelona, wykonując efektowne triki z wykorzystaniem znanego przez miłośników tej serii systemu FlickIt.

Sportowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Skate It (Wii)

data premiery gry:

18lis2008

Wii NDS

Skate It to kolejna pozycja z serii, która dzięki swojej innowacyjności rzuciła wyzwanie dominującemu wśród deskorolkowych gier cyklowi, reklamowanemu nazwiskiem Tony’ego Hawka.

Przejeżdżamy przez najciekawsze zakątki wirtualnego miasta San Vanelona, wykonując co efektowniejsze triki z wykorzystaniem znanego przez miłośników tej serii systemu FlickIt. Wymaga on trochę praktyki, ale z czasem staje się przyjemny i intuicyjny.

Od strony technicznej Skate It prezentuje wysoki poziom dopracowania. Uwagę zwracają szczegółowe modele bohaterów i dokładnie przedstawione otoczenie. Również animacje są dynamiczne i płynne. Ponadto Skate It wspiera system powtórek, dzięki któremu dowolną ilość razy obejrzymy swoje najbardziej udane wyczyny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Skate It

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Skate It

Nintendo Wii

Nintendo Wii

Wykorzystuje: Wii Balance Board

Premiery gier w Polsce (17-23 listopada)
Premiery gier w Polsce (17-23 listopada)

wiadomość24 listopada 2008

Magiczna bariera została przekroczona. W ubiegłym tygodniu na polski rynek trafiło ponad 20 nowych gier, w tym kilka szczególnie oczekiwanych perełek – Left 4 Dead, Need for Speed: Undercover oraz najnowszy Football Manager. Jak co poniedziałek, zapraszamy do zapoznania się z listą produktów, które powędrowały ostatnio na półki krajowych sklepów.

Premiera Skate It
Premiera Skate It

wiadomość20 listopada 2008

Od wczoraj w Stanach Zjednoczonych, a od dzisiaj również w Europie i Polsce można już kupić Skate It, czyli nową edycję serii symulatorów jazdy na deskorolce – Skate - tym razem stworzoną z myślą o konsolach Nintendo. Dystrybucją gry w naszym kraju zajęła się oczywiście firma Electronic Arts Polska.

Ujawniono datę premiery Skate It
Ujawniono datę premiery Skate It

wiadomość1 listopada 2008

Tydzień temu poznaliśmy zestawienie wszystkich utworów, które składają się na ścieżkę dźwiękową Skate It – deskorolkowej gry na Nintendo DS i Wii. Już wkrótce będziemy mogli usłyszeć je z głośników - europejska data premiery Skate It została wyznaczona na 20 listopada, w Ameryce Północnej gra pojawi się w sklepach dzień wcześniej.

Lista utworów, które trafią do Skate It i Skate 2

wiadomość24 października 2008

Poznaliśmy już pełną listę utworów, które towarzyszyć nam będą podczas gry w Skate It i Skate 2 - dwóch produkcji autorstwa Electronic Arts poświęconych jeździe na deskorolce. Jak powiedział producent Chris Parry, ścieżka dźwiękowa tytułów została bardzo starannie dobrana, tak aby jak najlepiej oddać specyficzny klimat tego sportu i subkultury.

Deskorolka i Wii Balance Board. EA zapowiada Skate It

wiadomość12 maja 2008

Koncern Electronic Arts zapowiedział grę zatytułowaną Skate It, która trafi jedynie do posiadaczy konsol firmy Nintendo, Wii i DS-a.

Wii
NDS