Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2008, 11:53

autor: vampire

Premiera Skate It

Od wczoraj w Stanach Zjednoczonych, a od dzisiaj również w Europie i Polsce można już kupić Skate It, czyli nową edycję serii symulatorów jazdy na deskorolce – Skate - tym razem stworzoną z myślą o konsolach Nintendo. Dystrybucją gry w naszym kraju zajęła się oczywiście firma Electronic Arts Polska.

Od wczoraj w Stanach Zjednoczonych, a od dzisiaj również w Europie i Polsce można już kupić Skate It, czyli nową edycję serii symulatorów jazdy na deskorolce - Skate - tym razem stworzoną z myślą o konsolach Nintendo. Dystrybucją gry w naszym kraju zajęła się oczywiście firma Electronic Arts Polska, a sugerowana przez nią cena wersji na Wii wynosi 179,90 zł, z kolei posiadacze DSa muszą zapłacić 119,90 zł.

Premiera Skate It - ilustracja #1

Podobnie jak gry z tej serii (skate.) wydane przeszło rok temu na Xboxie 360 i PS3, tak i Skate It przeniesie nas na ulice fikcyjnego miasta San Vanelona, a wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych tricków umożliwi nam intuicyjny system sterowania - Flick It. Chociaż w przypadku wersji na Wii do kontrolowania ruchów wirtualnego skatera wystarczą standardowe kontrolery tej konsoli - Nunchuck i Remote, zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza jeżeli dodatkowo posiadamy Wii Board - wówczas możemy wykorzystać wagę do wykonywania niektórych akcji, na przykład tak zwanych manuali lub po prostu do określania kierunku jazdy. O tym jak to wygląda w praktyce możecie przekonać się oglądając te filmiki, natomiast sterowanie stylusem w przypadku DSa zobaczycie tutaj.

Więcej informacji na temat Skate It znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji. Przypomnijmy jeszcze, że już w styczniu przyszłego roku posiadacze PS3 i Xboxów 36 otrzymają sequel skate. - Skate 2.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Skate It

Skate It