Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2008, 10:00

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 maja 2008)

Opóźnienie bety Men of War, pierwsze obrazki z nowego Splatterhouse’a, daty debiutu Okami Wii, Lost Planet: Colonies, zapowiedź zamkniętej bety LittleBigPlanet – zapraszamy Was do lektury „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Opóźnienie bety Men of War, pierwsze obrazki z nowego Splatterhouse’a, daty debiutu Okami Wii, Lost Planet: Colonies, zapowiedź zamkniętej bety LittleBigPlanet – zapraszamy Was do lektury „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Majesco

Firma Majesco zapowiedziała Rollin' Rascals – pozycję logiczną przeznaczoną dla konsoli Nintendo DS, opartą na podobnych zasadach co popularne Zoo Keeper. Światowy debiut produkcji nastąpi na początku lipca bieżącego roku.

Kung Fu Panda

W ramach serwisu Xbox Live Marketplace zadebiutowała wersja demonstracyjna Kung Fu Panda, gry opartej na najnowszej trójwymiarowej kreskówce studia Dreamworks. Demo ważące 810 MB umożliwia ukończenie pierwszego z trzynastu poziomów, w które przyjdzie nam zagrać w pełnej wersji. Jej debiut nastąpi w połowie przyszłego miesiąca.

Tecmo

Japońskie Tecmo poinformowało o rozpoczęciu prac nad nową wersją swojego kultowego hitu z ery konsol 8-bitowych. Remake Tecmo Bowl ukaże się w wersji na Nintendo DS. Autorzy obiecują nową oprawę graficzną, sterowanie przy pomocy rysika oraz sieciowy tryb wieloosobowy. Tecmo Bowl: Kickoff ukaże się jesienią.

Splatterhouse

W sieci zadebiutowały pierwsze skany ukazujące next-genową wersję kultowego Splatterhouse’a. Nad grą pracuje japońskie Namco Bandai. Obrazki znajdziecie na łamach czeskiego serwisu Tiscali Games.

Men of War

Firma Digitalmindsoft poinformowała o opóźnieniu sieciowych beta-testów strategicznej gry Men of War. Nowa data rozpoczęcia zostanie ogłoszona już niedługo. Opóźnienie związane jest z koniecznością doprowadzenia do końca dodatkowych prac deweloperskich.

Company of Heroes

W sieci zadebiutował kolejny patch do gry Company of Heroes. Łatkę w wersji 2.301 możecie pobrać m.in. stąd.

Sonic Unleashed

Z danych opublikowanych na łamach magazynu Nintendo Power wynika, że produkcją Sonic Unleashed w wersji na konsolę Nintendo Wii (oprócz tego powstaje także wersja na Xboksa 360, PS3 i PS2) nie zajmuje się główny deweloper gier z Niebieskim Jeżem w roli głównej, czyli Sonic Team, a studio Dimps, które przygotowało do tej pory m.in. Sonic Rush Adventures na Nintendo DS. Premiera gry nastąpi pod koniec bieżącego roku.

Lost Planet: Colonies Edition

Firma Capcom poinformowała, że Lost Planet: Extreme Condition Colonies Edition, specjalna wersja oryginalnego Lost Planet, ukaże się na amerykańskim rynku 6 czerwca. Niedługo potem zadebiutuje także w Europie.

Okami Wii

Europejski debiut Okami w wersji na konsolę Nintendo Wii został zapowiedziany na dzień 13 czerwca. Podstawowych informacji na temat gry dostarczy Wam nasza Encyklopedia.

LittleBigPlanet

Zamknięte beta-testy gry LittleBigPlanet odbędą się jeszcze tego lata. O fakcie tym poinformowali twórcy gry, w tym Kyle Schubel, główny producent.

Galeria filmów

Zapraszamy Was również do zapoznania się z porcją najnowszych filmów opublikowanych na łamach naszego serwisu GOL Video. Dzisiaj proponujemy Wam seans z:

Race Driver: GRID - Le Mans

City Life - edycja 2008

Sins of a Solar Empire

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry