Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2008, 09:50

autor: vampire

Demo LEGO Indiana Jones: The Original Adventures już w połowie maja

Już niebawem, bo 13 maja będziemy mogli zagrać w demo LEGO Indiana Jones: The Original Adventures w wersji dla PC. Zostanie ono udostępnione w sieci, a ponadto w tym samym dniu na amerykańskie półki sklepowe trafi specjalna edycja DVD wszystkich części kinowej trylogii o najbardziej znanym archeologu świata. W jej skład wejdzie tez między innymi, poza kolejnymi filmami, właśnie wspomniane demo ora

Już niebawem, bo 13 maja będziemy mogli zagrać w demo LEGO Indiana Jones: The Original Adventures w wersji dla PC.Zostanie ono udostępnione w sieci, a ponadto w tym samym dniu na amerykańskie półki sklepowe trafi specjalna edycja DVD wszystkich części kinowej trylogii o najbardziej znanym archeologu świata. W jej skład wejdzie tez między innymi, poza kolejnymi filmami, właśnie wspomniane demo oraz trailer z gry. Za powstanie LEGO Indiana Jones: The Original Adventures odpowiedzialne jest studio Traveller's Tales znane z innych klockowych tytułów – trzech już wydanych w uniwersum Star Wars oraz będącego w produkcji Batmana.

Demo LEGO Indiana Jones: The Original Adventures już w połowie maja - ilustracja #1

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures w założeniach przypomina to, co poznaliśmy już przy okazji Gwiedznych Wojen, a więc jest grę zręcznościową, w której wcielimy się w klockowego Harrisona Forda i przemierzymy znane z filmowych przygód miejsca i wydarzenia. Fabularnie nawiązuje ona do całej trylogii Indiany Jonesa (Poszukiwacze zaginionej Arki, Indiana Jones i Świątynia Zagłady oraz Indiana Jones i Ostatnia Krucjata). Podobnie jak w poprzednich produkcjach Traveller's Tales także i tutaj znajdą się liczne gagi, oraz oryginalny podkład muzyczny.

Więcej informacji na oficjalnej stronie.