Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2015, 18:12

autor: Draug

Wieści ze świata (The Binding of Isaac: Afterbirth+, Yakuza Zero, Company of Heroes 2) 8/12/2015

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi dodatku Afterbirth+ do The Binding of Isaac: Rebirth, niewydaniu Yakuzy Zero w Europie oraz wypuszczeniu Company of Heroes 2 z dodatkami w ramach Master Collection. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Powstaje The Binding of Isaac: Afterbirth+

Studio Nicalis zapowiedziało Afterbirth+, czyli kolejne spore rozszerzenie do The Binding of Isaac: Rebirth, które zadebiutuje w niesprecyzowanym okresie 2016 roku. Jego dokładna zawartość jest jeszcze okryta tajemnicą, ale można spodziewać się nowych poziomów, przeciwników, przedmiotów etc. Dodatek wprowadzi też bestiariusz, zawierający szczegółowe informacje o wrogach. Przy okazji deweloper zapowiedział wsparcie dla modów, reprezentowane przez edytory komnat (Room Editor), animacji (Animation Editor) i przedmiotów, a także wsparcie dla języka Lua, który pozwoli całościowo przerabiać grę.

Wieści ze świata (The Binding of Isaac: Afterbirth+, Yakuza Zero, Company of Heroes 2) 8/12/2015 - ilustracja #1

Zachodnie wydanie Yakuzy Zero na razie nie dla Europy

Podczas imprezy PlayStation Experience w miniony weekend firma SEGA zapowiedziała, że Yakuza Zero zostanie wydana na Zachodzie – teraz okazało się, iż wiadomość ta dotyczyła tylko Ameryki. Nie musi to oznaczać, że wspomniana gra akcji nie wyjdzie w Europie, ale na razie wydawca nie ma nic do powiedzenia na ten temat.

Company of Heroes 2 z dodatkami w Master Collection

Studio Relic Entertainment i firma SEGA wypuściły Company of Heroes 2: Master Collection, czyli pakiet zawierający drugowojennego RTS-a Company of Heroes 2 i wszystkie dodatki do niego, jakie ukazały się od 2013 roku do teraz. Kolekcja jest dostępna domyślnie na Steamie w cenie 54,99 euro (ok. 238 zł), ale jej klucz taniej nabędziecie w wybranych polskich sklepach. Wygląda na to, że tym samym twórcy kończą ze wspieraniem omawianej gry, po ponad dwóch latach wypuszczania do niej rozszerzeń.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

Oprócz tego w miniony weekend nastąpił wysyp trailerów w związku z imprezami The Game Awards 2015 i PlayStation Experience 2015. Zwiastuny, które zostały pokazane w ich trakcie, znajdziecie w naszych wiadomościach podsumowujących te wydarzenia – tutaj (TGA) i tutaj (PSX).