Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2015, 19:06

autor: Góral

Square Enix przygotowało dla graczy tajemniczy prezent

Firma Square Enix rozpoczęła sprzedaż 2015 Holiday Surprise Box, czyli paczki pięciu gier przeznaczonych na komputery PC. Niestety nie wiemy, co znajdziemy w zestawie, więc zakupu dokonuje się w ciemno

W tym roku Square Enix wydało m.in. Life is Strange. Kto wie, może będzie to jedna z gier dostępnych w 2015 Holiday Surprise Box? - Square Enix przygotowało dla graczy tajemniczy prezent - wiadomość - 2015-12-08
W tym roku Square Enix wydało m.in. Life is Strange. Kto wie, może będzie to jedna z gier dostępnych w 2015 Holiday Surprise Box?

Firma Square Enix rozpoczęła sprzedaż tajemniczej paczki produkcji przeznaczonych na komputery PC. Obecnie nie wiemy, co się w niej znajdzie, ale wydawca zapewnia, że będzie to pięć „najbardziej ekscytujących gier”. Tajemnica zostanie odkryta 18 grudnia, ale jeżeli nie lękacie się inwestycji w ciemno, to do 17 grudnia możecie wydać 6,49 euro (około 28 zł) w tym miejscu. Warto jeszcze wspomnieć, że nie jest to pierwsza tego typu oferta od Square Enix. Jak słusznie zauważono w serwisie Game Informer, w 2013 roku mogliśmy nabyć podobny zestaw, w którym znalazły się takie gry jak Tomb Raider, Just Cause 2, Hitman: Blood Money i Dungeon Siege III. Natomiast w zeszłym roku do świątecznej paczki trafiły następujące produkcje: Thief - The Master Thief Edition, The Last Remnant, Murdered: Soul Suspect, Lara Croft: Guardian of Light, Deus Ex: The Fall oraz pakiet Nosgoth Founders - Warlord Pack. Krótko pisząc, jest to oferta warta rozważenia, zwłaszcza, że do tegorocznego pakietu zostaną dodane jeszcze „dodatkowe oferty sklepu”, czyli najpewniej zniżki na zakup innych tytułów w Square Enix Store, a całość w normalnym obiegu będzie warta około 70 euro.

Square Enix przygotowało dla graczy tajemniczy prezent - ilustracja #2

Square Enix jest obecnie jednym z największych wydawców i producentów gier wideo. Firma powstała w 2003 roku w wyniku połączenia Square z Enix. Do koncernu należy także Taito Corporation (twórcy m.in. Space Invaders) oraz Eidos Interactive, funkcjonujący obecnie pod nazwą Square Enix Europe. W swoim portfolio gigant posiada takie marki jak Hitman, Tomb Raider, Final Fantasy, Dragon Quest, Kingdom Hearts czy też Star Ocean.