Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2015, 19:06

autor: Góral

Square Enix przygotowało dla graczy tajemniczy prezent

Firma Square Enix rozpoczęła sprzedaż 2015 Holiday Surprise Box, czyli paczki pięciu gier przeznaczonych na komputery PC. Niestety nie wiemy, co znajdziemy w zestawie, więc zakupu dokonuje się w ciemno

W tym roku Square Enix wydało m.in. Life is Strange. Kto wie, może będzie to jedna z gier dostępnych w 2015 Holiday Surprise Box? - Square Enix przygotowało dla graczy tajemniczy prezent - wiadomość - 2015-12-08
W tym roku Square Enix wydało m.in. Life is Strange. Kto wie, może będzie to jedna z gier dostępnych w 2015 Holiday Surprise Box?

Firma Square Enix rozpoczęła sprzedaż tajemniczej paczki produkcji przeznaczonych na komputery PC. Obecnie nie wiemy, co się w niej znajdzie, ale wydawca zapewnia, że będzie to pięć „najbardziej ekscytujących gier”. Tajemnica zostanie odkryta 18 grudnia, ale jeżeli nie lękacie się inwestycji w ciemno, to do 17 grudnia możecie wydać 6,49 euro (około 28 zł) w tym miejscu. Warto jeszcze wspomnieć, że nie jest to pierwsza tego typu oferta od Square Enix. Jak słusznie zauważono w serwisie Game Informer, w 2013 roku mogliśmy nabyć podobny zestaw, w którym znalazły się takie gry jak Tomb Raider, Just Cause 2, Hitman: Blood Money i Dungeon Siege III. Natomiast w zeszłym roku do świątecznej paczki trafiły następujące produkcje: Thief - The Master Thief Edition, The Last Remnant, Murdered: Soul Suspect, Lara Croft: Guardian of Light, Deus Ex: The Fall oraz pakiet Nosgoth Founders - Warlord Pack. Krótko pisząc, jest to oferta warta rozważenia, zwłaszcza, że do tegorocznego pakietu zostaną dodane jeszcze „dodatkowe oferty sklepu”, czyli najpewniej zniżki na zakup innych tytułów w Square Enix Store, a całość w normalnym obiegu będzie warta około 70 euro.

Square Enix przygotowało dla graczy tajemniczy prezent - ilustracja #2

Square Enix jest obecnie jednym z największych wydawców i producentów gier wideo. Firma powstała w 2003 roku w wyniku połączenia Square z Enix. Do koncernu należy także Taito Corporation (twórcy m.in. Space Invaders) oraz Eidos Interactive, funkcjonujący obecnie pod nazwą Square Enix Europe. W swoim portfolio gigant posiada takie marki jak Hitman, Tomb Raider, Final Fantasy, Dragon Quest, Kingdom Hearts czy też Star Ocean.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.