Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2015, 18:00

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

Pierwsze screeny z gry Wiedźmin 3: Krew i wino

Konkretów dotyczących Krwi i wina – drugiego dużego rozszerzenia do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu – wciąż jest niewiele. Wygląda jednak na to, że studio CD Projekt RED przymierza się do ujawnienia nowych szczegółów, bo firma opublikowała dzisiaj dwa pierwsze obrazki pochodzące z dodatku.

Pierwsze obrazki z Wiedźmina 3: Krew i wino - ilustracja #1

Deweloperzy ze studia CD Projekt RED udostępnili dwie grafiki z Krwi i wina, a więc drugiego dużego rozszerzenia do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Tak naprawdę zdradzają one niewiele – na obrazkach możemy przyjrzeć się jedynie bardzo urokliwym plenerom. Na pierwszym z nich widnieje wznoszący się nad miastem pałac Beauclair, a na drugim tajemnicza posiadłość. W oczy rzuca się przede wszystkim sielankowy, niemalże bajkowy klimat charakterystyczny dla Toussaint – regionu, który przyjdzie nam zwiedzić w dodatku. W przeciwieństwie do wielu innych państw ze świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego, krainę ominęła wojenna zawierucha. Jej mieszkańcy żyją więc w pokoju, spędzając wolny czas na zabawach i hulankach.

W Krwi i winie trafimy m.in. do pałacu Beauclair.

Touissant będzie bardzo urokliwą krainą.

Dokładna data premiery Krwi i wina wciąż nie jest znana. Wiadomo jedynie, że rozszerzenie ma zadebiutować w pierwszym półroczu przyszłego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Krew i wino zaoferować ma ponad 20 godzin dodatkowej zabawy, które gracze spędzą w nowej, dużej lokacji – Touissant. Twórcy podkreślają, że będzie ona znacząco różnić się od miejscówek, które eksplorowaliśmy w podstawowej wersji gry i pierwszym rozszerzeniu. Zaznaczają również, że wypełniona ma być mnóstwem aktywności i zadań do zrealizowania.