Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 15:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Grand Theft Auto V, Spec Ops: The Line, ArmA II: Army of Czech Republic) 5/6/12

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Spec Ops: The Line oraz ArmA II, zamkniętych beta testach DUST 514, terminie premiery Grand Theft Auto V, a także liście produkcji dostępnych w ramach akcji Summer of Arcade. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

iBomber Bundle

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto zestaw iBomber Bundle. Dzieło studia Cobra Mobile możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Pakiet kosztuje 3,49 euro (ok. 15 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Spec Ops: The Line

Firma 2K Games ogłosiła, że niedługo po oficjalnej premierze gry Spec Ops: The Line udostępniony zostanie darmowy dodatek DLC wprowadzający tryb kooperacji dla dwóch osób. W jego skład wejdą cztery misje, w których gracze przeniosą się do Dubaju. Będą to oddzielne scenariusze niedostępne w kampanii single player. Spec Ops: The Line zadebiutuje 29 czerwca w Europie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

ArmA II: Army of Czech Republic

Studio Bohemia Interactive zapowiedziało ArmA II: Army of Czech Republic – dodatek DLC do popularnej taktycznej strzelaniny, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. W skład rozszerzenia wejdzie czeska armia z nowymi rodzajami jednostek i pojazdów, piętnaście misji do trybu kampanii dla jednego gracza oraz dwa kolejne środowiska, w jakich będziemy mogli toczyć zmagania. Zamówienia przedpremierowe na to DLC możecie składać w oficjalnym sklepie dewelopera.

DUST 514

29 czerwca rozpocznie się weekend zamkniętych beta testów w grze DUST 514. Weźmie w nich udział część osób, które zapisały się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Równocześnie posiadaczom PlayStation Vita udostępniona zostanie aplikacja DUST 514: Neocom, pozwalająca personalizować uzbrojenie, wysyłać wiadomości tekstowe, a nawet wydawać prawdziwe pieniądze na zakup wirtualnych przedmiotów.

PlayStation All-Stars Battle Royale

Firma Sony zapowiedziała, że gra PlayStation All-Stars Battle Royale zadebiutuje również w wersji na PlayStation Vita. Pojawi się możliwość równoczesnej zabawy z użytkownikami PlayStation 3, a w jednej rozgrywce wezmą udział maksymalnie dwie osoby posiadające PlayStation Vita. Pełna wersja ukaże się pod koniec tego roku.

Summer of Arcade

Firma Microsoft ogłosiła listę gier wchodzących w skład tegorocznej edycji akcji Summer of Arcade, w której co tydzień w usłudze Xbox Live Arcade pojawiać się będą nowe produkcje. W tym roku będą to następujące tytuły: Hybrid, Deadlight, Wreckateer, Tony Hawk’s Pro Skater HD oraz Dust: An Elysian Tail. To oznacza, że Tony Hawk’s Pro Skater HD na PlayStation Network ukaże się prawdopodobnie z opóźnieniem w stosunku do wersji na Xboksa 360. Termin startu Summer of Arcade jeszcze nie jest znany.

Grand Theft Auto V

W życiorysie Jolyona Orme’a, czołowego artysty pracującego nad grą Grand Theft Auto V, pojawiła się informacja, że produkcja studia Rockstar North zadebiutuje na świecie w październiku bieżącego roku. Wiadomość należy traktować w kategorii plotki, jako że firma Rockstar Games nie udostępnia większej ilości szczegółów na temat swojego długo oczekiwanego hitu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: