Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Gears of War: Judgment (X360)

Gears of War: Judgment X360

Czwarta część cyklu widowiskowych gier akcji przedstawiających zmagania ludzi z groźną rasą Locustów. Tytuł wyprodukowany został przez należące do firmy Epic Games polskie studio deweloperskie People Can Fly (Painkiller, Bulletstorm i inne).

Akcji | TPP | science fiction | TPS | kooperacja | strzelanki | tytuły ekskluzywne Xbox | Xbox Game Pass

Microsoft Xbox 360
Okładka Gears of War: Judgment (X360)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

19marca2013

22marca2013

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gears of War: Judgment to nowa odsłona znanej serii firmy Epic Games. Przy jej produkcji pomagało polskie studio People Can Fly, czyli twórcy gier Painkiller i Bulletstorm.

Judgment rozgrywa się na kilka lat przez wydarzeniami pokazanymi w pierwszej części Gears of War. Gracz wciela się w Damona Bairda, szefa oddziału Kilo, w skład którego wchodzą także Augustus Cole, Garron oraz Sophia. Drużyna została oskarżona o zbrodnie wojenne – zignorowanie rozkazów, które doprowadziło do śmierci wielu osób. Baird nie zamierza jednak gnić w więzieniu w obliczu konfliktu z rasą wściekłych i bezwzględnych Locustów.

Twórcy gry zdecydowali się na parę zmian, które uatrakcyjniają przebieg kampanii solowej oraz trybu multiplayer. Mówimy o takich dodatkach jak lepszy system pojawiania się wrogów i różne warianty pewnych sytuacji. Dzięki nim powtarzanie tych samych misji może być ciekawe. Rozgrywka multiplayer została wzbogacona o tryb łączący mecze Horde i Beast oraz parę innych dodatków (np. rozgrywkę opartą na klasach postaci).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 425 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.3 / 10 na podstawie 166 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 194,90 PLN

Gry podobne do Gears of War: Judgment

Klasyfikacja PEGI Gears of War: Judgment

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Recenzja gry Gears of War: Judgment - Polacy kontra szarańcza
Recenzja gry Gears of War: Judgment - Polacy kontra szarańcza

Recenzja 20 marca 2013, 19:00

W kampanii poza nowymi rodzajami broni natykamy się także na nowy typ locusta. Drobny, łysawy trep po porządnym ostrzelaniu zamienia się w żądnego krwi berserkera, przeistaczając się jednocześnie w górę bezmyślnie pędzących wprost na nas mięśni. Jego AI chyba nie do końca zostało dopracowane, bo tak przeobrażonym typom zdarza się nieco pogubić i potrafią przebiec tuż obok, by dopiero po kilku krokach zorientować się, gdzie są, i zawrócić.