Abyś mógł obejrzeć ten film, musimy zweryfikować twój wiek.
Wprowadź swoją datę urodzenia:
9 646 wyświetleń
(7:17)
5 czerwca 2012
Brutalny gameplay z gry The Last of Us. Materiał został przygotowany z okazji targów E3 2012 i prezentuje współpracę dwójki ocalałych bohaterów produkcji. (20723)
GRYOnline
Gracze
OpenCritic
trailer
17 października 2025
Film z gry ZombiU w którym zaprezentowano gameplay z fragmentu mającego miejsce w żłobku. Główny bohater walczy o życie w mrocznej, pełnej zombie lokacji.
trailer
17 lipca 2012
trailer
17 października 2025
Zwiastun na premierę tytułu Marlow Briggs and the Mask of Death, dynamicznej gry akcji od studia Zootfly. W produkcji wcielamy się w Marlowa Briggsa, który zmartwychwstał i otrzymał moce starożytnej Maski Śmierci Majów.
trailer
23 września 2013
trailer
8 października 2025
Fragment rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon opatrzony komentarzem Arka Borowika ze studia CD Projekt RED. Materiał video opublikowano przy okazji targów PAX East 2015.
trailer
7 marca 2015
trailer
25 października 2025
trailer
18 października 2025
Wideo z Gravity Rush od Sony Interactive Entertainment | Opublikowano 2012-03-01 11:38 w kategorii Trailery z gier | Czas trwania 2:8.
trailer
1 marca 2012
trailer
9 czerwca 2025
zanonimizowany634205 Generał
Kamil950-> Zrobiłaś literówkę. Zamiast wrażliwa napisałaś wrażliwy.
Saed Konsul
Fakt, tak emocjonalnie realistycznej brutalności w grze jeszcze nie widziałem. Widać, że Joel to twardziel, ale nie papierowy tylko z krwi i kości. Już go lubię :) Z drugiej strony... mała Ellie przyglądająca się bezlitosnej naparzance czekając na dobry moment do wsparcia - tu już mam mieszane uczucia...
zanonimizowany425253 Generał
@Saed
Na końcu Joel rozwala facetowi głowę shotganem na oczach dzieciaka, choć tamten prosił o litość, dość niepokojące, może dzięki takiemu zabiegowi gracz teraz będzie dłużej zastanawiał się nad mordowaniem botów, oczywiście też trzeba brać pod uwagę kontekst, dzieciak się urodził w dość nieciekawych czasach, więc pewnie i na przemoc jest bardziej "uodporniony" jak w naszych czasach wiele dzieci afrykańskich które są wykorzystywane w różnych regionalnych konfliktach. Szkoda, że ta gra szybko się nie pojawi, jestem ciekawy jak Naughty Dog ją poprowadzi.
strelnikov Senator
no chyba nie chodzi o brutalnosc tylko...?