Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Hybrid (X360)

Hybrid X360

Zaskakująco mroczna strzelanka od twórców pogodnego Scribblenauts. Autorzy postawili na klimaty postapokaliptyczne i zaprezentowali wizję świata rozdartego konfliktem pomiędzy dwoma potężnymi frakcjami.

Akcji | TPP | postapokalipsa | multiplayer | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Hybrid (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

8sierpnia2012

Hybrid to mroczna i zarazem oryginalna strzelanka TPP przygotowana przez niezależne studio 5TH Cell. Producent jest znany przede wszystkich z pogodnych i kolorowych gier, wydawanych na konsole firmy Nintendo. Jednym z pierwszych tytułów dewelopera, który osiągnął międzynarodowe uznanie jest Scribblenauts.

W Hybrid przenosimy się do świata pogrążonego w chaosie walki dwóch wrogich frakcji, znanych jako Paladins oraz Variants. Wojownicy obu stron ryzykują życie w regularnych potyczkach, które rozgrywają się w ruinach dawnych metropolii. Dość typowy postnuklearny materiał został pokazany z nowej perspektywy, dzięki oryginalnym rozwiązaniom w zakresie mechaniki rozgrywki.

Hybrid był od początku tworzony z myślą o dystrybucji cyfrowej na Xboksie 360 (Xbox LIVE Arcade). Twórcy gry skorzystali z technologii Source, którą opracowała firma Valve. Dzięki temu udało się uzyskać przyzwoitą oprawę wizualną i dużą płynność animacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hybrid

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Hybrid

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

Materdea Ekspert 25 sierpnia 2012

Pomimo braku jakichś rewolucyjnych rozwiązań, Hybrid to naprawdę porządna produkcja. Mnóstwo radochy i satysfakcji daje rozwalanie kolejnych nieprzyjaciół, ładowanie headshotów i zbijanie dronów należących do przeciwnika. Solidne 7.5 dla solidnej gry!

7.5
Wieści ze świata (L.A. Noire, Mortal Kombat, Kinect) 13/05/11

wiadomość13 maja 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o długo oczekiwanej aktualizacji 3DS-a, nowym terminie premiery strzelanki Hybrid, ujawnieniu Mortal Kombat Arcade Kollection, potencjalnych dodatkach DLC do L.A. Noire, a także przyszłości Kinecta. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Bulletstorm, Gears of War 3, Thor: God of Thunder) 27/01/11
Wieści ze świata (Bulletstorm, Gears of War 3, Thor: God of Thunder) 27/01/11

wiadomość27 stycznia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pudełkowym Back to the Future, kasacji Thor: God of Thunder w wersji na PSP, nowej grze Avalanche Studios, szczegółach na temat Hybrid, a także Osiągnięciach w BulletStorm. Zapraszamy do lektury.

Twórcy Scribblenauts tworzą postapokaliptyczną grę akcji na Xboksa 360
Twórcy Scribblenauts tworzą postapokaliptyczną grę akcji na Xboksa 360

wiadomość29 października 2010

Niezależne studio 5th Cell, które zasłynęło przede wszystkim dobrze przyjętym Scribblenauts, ujawniło w końcu swój najnowszy projekt na Xboksa 360. Trzeba przyznać, że jest on niemałym zaskoczeniem, bo deweloper znany z uroczych i oryginalnych gier logiczno-zręcznościowych pracuje nad postapokaliptyczną strzelanką TPP o nazwie Hybrid.