Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2010, 13:28

autor: Jiker

Wieści ze świata (Battlefield: Bad Company 2, Assassin's Creed II, MAG) 12/02/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: sukces konsolowego dema Battlefield: Bad Company 2, rozszerzenia do LOTRO, Runes of Magic i Cross Fire, 500 tysięcy egzemplarzy MAG i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: sukces konsolowego dema Battlefield: Bad Company 2, rozszerzenia do LOTRO, Runes of Magic i Cross Fire, 500 tysięcy egzemplarzy MAG i inne. Zapraszamy do lektury.

Battlefield: Bad Company 2

Studio EA DICE poinformowało, że sieciowa wersja demonstracyjna gry Battlefield: Bad Company 2, dostępna w wersjach na Xboksa 360 (Xbox Live) i PlayStation 3 (PSN), została pobrana przez ponad dwa miliony osób. Ten świetny wynik został osiągnięty w zaledwie pięć dni od debiutu. Sporą popularnością może się również pochwalić pecetowa beta, w którą zagrywa się obecnie blisko pół miliona użytkowników komputerów osobistych. Przypominamy, że pełna wersja Bad Company 2 zadebiutuje na światowym rynku na początku marca.

Wieści ze świata (Battlefield: Bad Company 2, Assassin's Creed II, MAG) 12/02/10 - ilustracja #1

Runes of Magic

Firma Frogster poinformowała, że trzecie wielkie rozszerzenie do MMO Runes of MagicThe Elder Kingdoms – zostanie udostępnione w maju. Wprowadzi ono do rozgrywki dodatkowy kontynent, nowy system umiejętności, a także zwiększy liczbę poziomów doświadczenia do 60. Nie zabraknie również nowego oręża.

The Lord of the Rings Online

Na łamach oficjalnego serwisu gry MMO The Lord of the Rings Online znajdziecie zestaw zrzutów ekranowych dokumentujących kolejną aktualizację produkcji – tzw. Volume 3: Allies of the King, Book 1: Oath of the Rangers.

Cross Fire

Nowa aktualizacja do darmowej strzelaniny sieciowej Cross Fire jest już dostępna. Rozbudowuje ona grę studia G4BOX o dwie mapy, trzy bronie, nowe misje Rival Factions oraz tryb Mutation. Więcej informacji i linki do downloadu znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej produkcji.

Assassin’s Creed II

Z wywiadu przeprowadzonego przez redakcję serwisu PC Games Hardware z głównym programistą pecetowej wersji przygodowej gry akcji Assassin’s Creed II wynika, że produkcja nie będzie wspierać bibliotek DirectX 10 i 11. Dzieło koncernu Ubisoft będzie funkcjonować tylko i wyłącznie z wykorzystaniem DirectX 9. Pecetowe ACII zadebiutuje na polskim rynku 5 marca.

MAG

Jack Tretton z firmy Sony oznajmił za pośrednictwem oficjalnego bloga PlayStation, że sieciowa strzelanina MAG sprzedała się już w nakładzie ponad 500 tysięcy egzemplarzy. Produkcja wydana wyłącznie na PlayStation 3 zadebiutowała na rynku w ostatnich dniach stycznia.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Halo: Reach

Dead Rising 2

Dragon Age: Początek - Przebudzenie

E.Y.E

Crackdown 2

Brink

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers

ModNation Racers

Resident Evil 5: Gold Edition

Left 4 Dead 2: The Passing PC

Left 4 Dead 2: The Passing X360

Empire: Total War

Shattered Horizon

Supreme Commander 2

Fable III

Assassin's Creed II: Battle of Forli PS3

Assassin's Creed II: Battle of Forli X360

Mega Man Zero Collection

Greed Corp

Lost Planet 2

Star Ocean: The Last Hope International

The Sims 3: Nowoczesny apartament

Zeno Clash: Ultimate Edition

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Yakuza 3 Gramy!

Gramy w Dragon Age: Powrót do Ostagaru Gramy!

Alan Wake - X10

Aliens vs Predator - Ultimate Multiplayer

Battlefield: Bad Company 2 - Demo Tutorial

Dead Rising 2 - X10

Sonic & Sega All-Stars Racing

gry