Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka E.Y.E: Divine Cybermancy (PC)

E.Y.E: Divine Cybermancy PC

EYE: Divine Cybermancy

Gra akcji wzbogacona o liczne elementy znane z gier RPG. Musimy zarządzać ekwipunkiem oraz korzystać z systemu umiejętności i cybernetycznych implantów.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | elementy RPG | indie | strzelanki | przygodowe gry akcji | immersive sim

PC Windows
Okładka E.Y.E: Divine Cybermancy (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29lipca2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Historia opowiadana w E.Y.E przenosi nas w mroczną i tajemniczą przyszłość, inspirowaną takimi tytułami jak Blade Runner, Ghost In The Shell oraz Warhammer 40 000. Trwający od wielu lat konflikt pomiędzy Federacją i Metastreumonic Force wkracza w kulminacyjną fazę. Rozgrywka stopniowo odkrywa przed graczem subtelną sieć konspiracji, powiązań oraz manipulacji obu stron konfliktu, których celem jest sięgnięcie po absolutną władzę.

E.Y.E jest grą akcji przedstawioną w perspektywie pierwszej osoby, która wykorzystuje liczne rozwiązania znane nam z produkcji RPG. Aby odnieść sukces, gracz musi zarządzać swoim inwentarzem, sprawnie operować zestawem umiejętności oraz kilkunastu rodzajów implantów oddanych do jego dyspozycji. Istotną rolę odgrywają również postaci niezależne, z którymi gracz może konwersować przy pomocy rozbudowanego systemu dialogów – pozyskując w ten sposób niejednokrotnie, ważne informacje.

Tryb kampanii podzielony został na 7 rozdziałów, z których każdy poza misjami głównymi, zawiera również szereg zadań pobocznych. Interesujący jest fakt, że jeżeli graczowi nie uda się pomyślnie wykonać danego zadania, nie oznacza to natychmiastowego końca zabawy. Wręcz przeciwnie, jego porażka w dynamiczny sposób wpłynie na kształtowanie otaczającego go świata. Przejawiać się to może w różny sposób, np.: we wrogim nastawieniu do naszej osoby, neutralnej dotąd frakcji.

Nasz arsenał składa się z 25 rodzajów broni, przeznaczonych zarówno do walki bezpośredniej, jak i dystansowej. Dodatkowym atrybutem, dodającym smaku rozgrywce jest system odkryć naukowych jakich możemy dokonać w grze (możemy modyfikować nasz ekwipunek przy użyciu niemalże 50 rodzajów rozwiązań technologicznych). Ciekawym elementem jest również wprowadzenie wskaźnika stanu psychicznego naszego bohatera. Silne emocje mogą negatywnie wpływać na jego zachowanie np: na krótką chwilę unieruchamiając postać.

Poziomy charakteryzują się dużą liczbą alternatywnych ścieżek i zostały zaprojektowane z myślą o swobodzie działania. Gracz sam może decydować w jaki sposób chce podejść do danego problemu, tworząc tym samym własny styl gry. Nieliniowość sprawia, iż eksploracja otoczenia daje wiele przyjemności, a brak odgórnie wytyczonej drogi wpływa pozytywnie na żywotność tytułu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-32  

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 239 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.4 / 10 na podstawie 61 głosów czytelników.

Gry podobne do E.Y.E: Divine Cybermancy

Wymagania wiekowe E.Y.E: Divine Cybermancy

16+

Wymagania sprzętowe E.Y.E: Divine Cybermancy

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 6GB HDD
  • Windows XP/Vista
Udostępniono demo gry E.Y.E: Divine Cybermancy na serwisie Steam
Udostępniono demo gry E.Y.E: Divine Cybermancy na serwisie Steam

wiadomość13 lipca 2012

Na portalu dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się wersja demonstracyjna produkcji E.Y.E: Divine Cybermancy. Grę można zakupić w niższej, promocyjnej cenie.

Wieści ze świata (Pokemon, LittleBigPlanet 2, Bethesda/ZeniMax) 16/03/11

wiadomość16 marca 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery E.Y.E., demie Dance Central, darmowych narzędziach CryENGINE SDK, a także bardzo dobrej sprzedaży Pokemon Black / White w Europie. Zapraszamy do lektury.

Cyberpunkowy E.Y.E dopiero na początku lutego
Cyberpunkowy E.Y.E dopiero na początku lutego

wiadomość10 stycznia 2011

Przedstawiciel studia Streumon ogłosił, że E.Y.E zaliczy opóźnienie i pojawi się w pierwszej połowie lutego na Steamie. Podobno obsuwa wynika z natłoku roboty papierkowej oraz epidemii typowo zimowych chorób, która dotknęła cały zespół. Późniejszy termin premiery ma jednak swoje plusy, gdyż autorzy mieli czas na poprawienie kilku elementów.

Mroczny cyberpunkowy action/cRPG „E.Y.E.” już w niedalekiej przyszłości
Mroczny cyberpunkowy action/cRPG „E.Y.E.” już w niedalekiej przyszłości

wiadomość20 października 2009

E.Y.E. - strzelaninę z wieloma elementami RPG i stylistyką odwołującą się do klasyki cyberpunku (Blade Runner, Ghost In The Shell) - pierwotnie zapowiadano na wiosnę tego roku, lecz niestety do debiutu nie doszło. Początkujące francuskie studio Streum On Studio, odpowiedzialne za ten tytuł, długo nie odzywało się w kwestii premiery gry, aż w końcu poinformowało na oficjalnej stronie o przesunięciu wydania.