Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2012, 10:15

autor: Muninn

Udostępniono demo gry E.Y.E: Divine Cybermancy na serwisie Steam

Na portalu dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się wersja demonstracyjna produkcji E.Y.E: Divine Cybermancy. Grę można zakupić w niższej, promocyjnej cenie.

Na portalu Steam pojawiła się wersja demonstracyjna gry E.Y.E: Divine Cybermancy, dostępna do ściągnięcia dla wszystkich posiadaczy konta na tym serwisie dystrybucji cyfrowej. Ponadto tytuł znajduje się w promocji. Upust obniża kwotę, jaką należy zapłacić za grę, o 60% (z 9,99 na 3,99 euro; ok. 17 zł).

Udostępniono demo gry E.Y.E: Divine Supremacy na serwisie Steam - ilustracja #1

Udostępniono demo gry E.Y.E: Divine Supremacy na serwisie Steam - ilustracja #2E.Y.E: Divine Cybermancy jest grą FPS z elementami RPG. Akcja produkcji rozgrywa się w mrocznej przyszłości, przywodzącej na myśl cyberpunkowe wizje autorów takich gier jak Blade Runner czy serii Deus Ex. W trakcie zabawy bierzemy udział w konflikcie pomiędzy siłami Federacji i Metastreumonic Force, odkrywając przy okazji kulisy walki o absolutną władzę. Do dyspozycji gracza oddano wiele umiejętności i implantów, a także różnorodne typy uzbrojenia. Istnieje również możliwość zarządzania ekwipunkiem. Fabułę poznajemy w trakcie przechodzenia siedmiu rozdziałów, w których twórcy umieścili, oprócz zadań głównych, dużą liczbę misji pobocznych.

Ostatnia aktualizacja: 2012-07-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

E.Y.E: Divine Cybermancy

E.Y.E: Divine Cybermancy