Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lutego 2010

Jimi Hendrix przyszłością marki Rock Band?
Jimi Hendrix przyszłością marki Rock Band?

Jiker, 17 lutego 2010, 21:09

Los Angeles Times donosi, że jeszcze przed końcem bieżącego roku na rynku ma szansę zadebiutować nowa odsłona marki Rock Band poświęcona twórczości Jimiego Hendrixa. Źródłem wieści jest Janie Hendrix, przyrodnia siostra słynnego muzyka i aktualna prezes Experience Hendrix L.L.C. (firmy zarządzającej twórczością gitarzysty).

PlayStation Network na komórkach

Jiker, 17 lutego 2010, 16:56

Zapowiedź nowego mobilnego systemu operacyjnego firmy Microsoft, oferującego wsparcie dla usługi Xbox Live, musiała pociągnąć za sobą podobny ruch ze strony Sony. Japoński koncern dokonał tego ogłaszając plany odnośnie wdrożenia platformy PlayStation Network w komórkach Sony Ericsson i nie tylko.

Wieści ze świata (Aliens vs Predator, Burnout Paradise, Silent Hunter 5) 17/02/10
Wieści ze świata (Aliens vs Predator, Burnout Paradise, Silent Hunter 5) 17/02/10

Jiker, 17 lutego 2010, 14:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: europejska Burnout Paradise Complete Edition, dedykowany serwer dla Aliens vs Predator, darmowe DLC do Shattered Horizon, Duke Nukem 3D za pół ceny i inne. Zapraszamy do lektury.

Next Gen - odc. 17 - Limitowana Edycja
Next Gen - odc. 17 - Limitowana Edycja

Runshin & Lans Tartare, 17 lutego 2010, 14:13

Nowe informacje o Przebudzeniu - koniec z romansami, ośmiu członków drużyny i inne
Nowe informacje o Przebudzeniu - koniec z romansami, ośmiu członków drużyny i inne

Rock Alone, 17 lutego 2010, 14:03

Wczoraj na naszych łamach informowaliśmy o starcie nowego serwisu internetowego gry Dragon Age: Początek – Przebudzenie. Teraz pora przyjrzeć się dokładnie nowym informacjom jakie możemy tam znaleźć.

Poradnik: Aliens vs Predator

Redakcja GRYOnline.pl, 17 lutego 2010, 13:32

„Poradnik do gry Aliens vs Predator zawiera szczegółowy opis ukończenia wszystkich trzech kampanii dla jednego gracza. W tekście znajduje się również dokładny wykaz wszystkich znajdźek, czyli dzienników audio w misjach żołnierza, kanistrów u Obcego i trofeów w kampanii Predatora.”

Koniec Operation Flashpoint: Dragon Rising
Koniec Operation Flashpoint: Dragon Rising

Rock Alone, 17 lutego 2010, 11:29

Firma Codemasters oficjalnie ogłosiła, że Operation Flashpoint: Dragon Rising stanowi w chwili obecnej zamknięty projekt i nie należy spodziewać się kolejnych rozszerzeń i poprawek.

Nachodzi World of Tanks - pierwsze pancerne MMO
Nachodzi World of Tanks - pierwsze pancerne MMO

Adrian Werner, 17 lutego 2010, 11:16

Studio Wargaming.net, znane z serii Massive Assault oraz zeszłorocznego Order of War szykuje gratkę dla wszystkich miłośników sprzętu ciężkiego. World of Tanks będzie pierwszym historii tytułem MMO koncentrującym się wyłącznie na bitwach pomiędzy czołgami.

Kolejne plotki o następcy Nintendo DS

Jiker, 17 lutego 2010, 11:07

W Sieci pojawiły się kolejne plotki na temat następcy przenośnej konsoli Nintendo DS. Po informacjach francuskiego serwisu Gamekyo, przyszła pora na wieści Computer and Video Games. Po raz kolejny wynika z nich, że niektórzy japońscy deweloperzy uzyskali dostęp do DS 2.

Nowy tryb kooperacji w Fable III
Nowy tryb kooperacji w Fable III

Rock Alone, 17 lutego 2010, 10:49

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że na dobre rozpoczął się sezon na wiadomości o Fable III. Potwierdza to ilość informacji jakie pojawiły się w serwisach zagranicznych jak i w gry-online.pl w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Tym razem Peter Molyneux podczas wywiadu dla 1up.com ujawnił kilka interesujących informacji na temat trybu kooperacji w grze.

Disney zapowiada Toy Story 3: The Video Game
Disney zapowiada Toy Story 3: The Video Game

Jiker, 17 lutego 2010, 10:07

Firma Disney Interactive Studios potwierdziła oficjalnie fakt rozpoczęcia prac nad grą Toy Story 3: The Video Game, bazującą na fabule tegorocznego filmu animowanego studia Pixar. Produkcja zostanie wydana na wszystkich istotnych platformach: PC, Xboksie 360, PlayStation 3, Wii, Nintendo DS i PSP. Debiut odbędzie się 15 i 18 czerwca bieżącego roku (odpowiednio w USA i w Europie).

Drugie DLC do Assassin's Creed II już w czwartek
Drugie DLC do Assassin's Creed II już w czwartek

Maciej Śliwiński, 17 lutego 2010, 09:43

Drugie DLC do Assassin’s Creed II, zatytułowane Bonfire of the Vanities, zadebiutuje 18 lutego, czyli w najbliższy czwartek. Taką informację przekazał Ubisoft za pośrednictwem wpisu na mikroblogu Twitter.

Będzie demo Darksiders
Będzie demo Darksiders

Jiker, 17 lutego 2010, 09:08

Niezadowalająca sprzedaż Darksiders musiała dać koncernowi THQ wiele do myślenia. Aby ratować sytuację firma podjęła decyzję o wydaniu oficjalnej wersji demonstracyjnej, której premiera w ramach PlayStation Network oraz Xbox Live odbędzie się w przyszłym tygodniu – dokładnie rzecz ujmując, 25 lutego.

Star Wars: The Old Republic to KOTOR 3, 4, 5, 6, 7 oraz 8
Star Wars: The Old Republic to KOTOR 3, 4, 5, 6, 7 oraz 8

Adrian Werner, 17 lutego 2010, 09:02

Zatrudniona w Bioware Christina Norman ustosunkowała się na swoim koncie Twitter do pytania fana o to, kiedy możemy się spodziewać trzeciej części serii Knights of the Old Republic. Stwierdziła, że Star Wars: The Old Republic to prawdziwa kontynuacja tych gier. Będzie jednak tak rozległa, że należy ją potraktować jako Knights of the Old Republic 3, 4, 5, 6, 7 oraz 8.

Rusza forum poświęcone becie StarCrafta II
Rusza forum poświęcone becie StarCrafta II

Hed, 17 lutego 2010, 08:27

Potwierdziły się wczorajsze informacje o becie StarCrafta II, pochodzące z rzekomego FAQ-a, opublikowanego przez jedną z fanowskich stron. Wszystko za sprawą startu oficjalnego forum poświęconego próbnej wersji produkcji, na którym na razie możemy przeczytać jedynie wspomniany zestaw pytań i odpowiedzi, przybliżających szczegóły nadchodzących testów.

Nowe promocje w serwisie Steam
Nowe promocje w serwisie Steam

Adrian Werner, 17 lutego 2010, 08:15

Platforma dystrybucji cyfrowej Steam wzbogaciła się o zestaw nowych promocji. Tym razem przecenie uległy m.in. seria Shadowgrounds oraz pakiet gier THQ. Zaoferowano również ciekawe dodatki do preorderów NecrovisioN: Lost Company oraz Warhammer 40,000: Dawn of War II Chaos Rising.