Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lutego 2010

Kosmicznej sagi EVE Online ciąg dalszy - zapowiedziano Tyrannis
Kosmicznej sagi EVE Online ciąg dalszy - zapowiedziano Tyrannis

Elrond, 20 lutego 2010, 15:57

Trzeba przyznać, iż twórcy jednej z najpopularniejszych produkcji z rodzaju MMO, EVE Online, dbają o swoje dziecko jak mało kto. W grudniu zeszłego roku gracze otrzymali jedenaste rozszerzenie do wspomnianej gry - Dominion, a firma CCP już powoli przygotowuje się do kolejnego uaktualnienia stworzonego przez siebie uniwersum.

Metro 2033 z pełnym wsparciem pakietu Steamworks
Metro 2033 z pełnym wsparciem pakietu Steamworks

Elrond, 20 lutego 2010, 14:51

Jak poinformowali przedstawiciele Valve oraz THQ, w wyniku podpisanego porozumienia, najnowsze dzieło ukraińskiej firmy deweloperskiej 4A Games, postapokaliptyczna gra akcji – Metro 2033, korzystać będzie z dobrodziejstw platformy Steamworks. Dzięki takiemu posunięciu, osoby, które zakupią tę grę będą mogły liczyć na automatyczne uaktualnienia czy dostęp do materiałów dodatkowych.

Battlefield: Bad Company 2 w złocie! Plus filmy z rozgrywki
Battlefield: Bad Company 2 w złocie! Plus filmy z rozgrywki

Elrond, 20 lutego 2010, 14:19

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier akcji, Battlefield: Bad Company 2, weszła właśnie w złotą fazę i pojechała do tłoczni – informację taką za pośrednictwem wpisu w serwisie Twitter przekazał Jesper Svennevid z firmy DICE. Premiera gry będzie miała miejsce za niecałe dwa tygodnie, 2 marca (w Polsce 3 dni później), tak więc jeszcze musimy uzbroić się w nieco cierpliwości.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 20-21 lutego (Beyond Divinity)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 20-21 lutego (Beyond Divinity)

Vercetti, 20 lutego 2010, 13:50

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Dziś rozwiązujemy też konkurs, w którym do wygrania są bony na zakupy w D2D. Szczegóły na końcu newsa.

Age of Conan i możliwość rozwoju w trybie offline
Age of Conan i możliwość rozwoju w trybie offline

Elrond, 20 lutego 2010, 13:31

Mimo tkwiącego w niej potencjału, produkcja MMO autorstwa studia Funcom, Age of Conan: Hyborian Adventures, jakoś nie może przekonać do siebie miłośników tego typu gier. Twórcy duże nadzieje na przyciągnięcie fanów pokładają w zaprezentowanym w grudniu zeszłego roku dodatku o podtytule Rise of the Godslayer, który pojawi się także na tegorocznej konferencji GDC w San Francisco.

Twórcy Stargate Worlds złożyli wniosek o upadłość

Elrond, 20 lutego 2010, 12:19

Firma Cheyenne Mountain Entertainment, znana graczom bliżej z wydanej niedawno strzelanki sieciowej Stargate Resistance oraz powstającej w bólach produkcji z rodzaju MMO, Stargate Worlds, złożyła do sądu wniosek o upadłość.

God of War III w złocie
God of War III w złocie

Elrond, 20 lutego 2010, 11:33

Proces tworzenia God of War III osiągnął kolejny etap – gra weszła w złotą fazę i została wysłana do tłoczni. Dowiedzieliśmy się tego z lakonicznego, ale jakże treściwego wpisu w serwisie Twitter, zamieszczonego przez Christera Ericsona, pełniącego przy opisywanej produkcji rolę dyrektora technicznego. Wszystko wskazuje więc na to, że zapowiadane wcześniej daty premiery gry zostaną dotrzymane.