Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2010, 11:33

autor: Elrond

God of War III w złocie

Proces tworzenia God of War III osiągnął kolejny etap – gra weszła w złotą fazę i została wysłana do tłoczni. Dowiedzieliśmy się tego z lakonicznego, ale jakże treściwego wpisu w serwisie Twitter, zamieszczonego przez Christera Ericsona, pełniącego przy opisywanej produkcji rolę dyrektora technicznego. Wszystko wskazuje więc na to, że zapowiadane wcześniej daty premiery gry zostaną dotrzymane.

Proces tworzenia God of War III osiągnął kolejny etap – gra weszła w złotą fazę i została wysłana do tłoczni. Dowiedzieliśmy się tego z lakonicznego, ale jakże treściwego wpisu w serwisie Twitter, zamieszczonego przez Christera Ericsona, pełniącego przy opisywanej produkcji rolę dyrektora technicznego. Wszystko wskazuje więc na to, że zapowiadane wcześniej daty premiery gry zostaną dotrzymane – God of War III pojawi się w USA 16 marca, a 9 dni później zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni. Niestety, dokładna data europejskiej premiery nie została jeszcze potwierdzona.

God of War III w złocie - ilustracja #1

Przypomnijmy, iż God of War III wieńczy trylogię (ale nie markę) przygód Kratosa, który dokłada swoje trzy grosze do zmagań tytanów z bogami. I dokłada je w sposób bardzo widowiskowy i brutalny – wczoraj informowaliśmy Was o ocenie gry przez amerykańską instytucję ESRB. Oprócz ulepszonej warstwy wizualnej, twócy wprowadzili do gry szereg nowości, m.in. bronie, artefakty, zmieniony system magii czy inteligentniejsi i sprytniejsi przeciwnicy.

God of War III w złocie - ilustracja #2

W Polsce najnowsza odsłona God of War ukaże się w rodzimej wersji językowej (z możliwością wybrania oryginalnej ścieżki dźwiękowej), zaś z rolą Kratosa zmierzy się znany twardziel polskiego kina, Bogusław Linda.

God of War III w złocie - ilustracja #3