Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lutego 2010

Sieciowa strzelanka z dinozaurami Primal Carnage zapowiedziana
Sieciowa strzelanka z dinozaurami Primal Carnage zapowiedziana

Hed, 6 lutego 2010, 12:28

Wszystkich fanów Turoka i walki z dinozaurami powinna zainteresować informacja o sieciowej strzelance Primal Carnage, w której wcielamy się w najemnika zmagającego się właśnie z prehistorycznymi bestiami. Tytuł jest tworzony na silniku Unigine przez firmę Lukewarm Media i ma pojawić się jeszcze w tym roku w wersji na systemy operacyjne Windows oraz Linux.

Jak sprzedają się gry z serii Gran Turismo?
Jak sprzedają się gry z serii Gran Turismo?

Vercetti, 6 lutego 2010, 11:52

Jakkolwiek niedawne doniesienia o przesunięciu premiery Gran Turismo 5 mogą wydawać się niepokojące, to seria wyścigów Polyphony Digital nawet bez „piątki” radzi sobie doskonale. Autorzy serii ujawnili właśnie wyniki sprzedaży swojego cyklu, nie ukrywając przy tym, że wyglądają one bardzo optymistycznie.

Sega ujawniła wyniki sprzedaży gier
Sega ujawniła wyniki sprzedaży gier

Vercetti, 6 lutego 2010, 11:30

Japońska Sega opublikowała sprawozdanie finansowe za trzy ostatni kwartały. Oprócz informacji o poprawie kondycji firmy raport przyniósł też statystyki dotyczące sprzedaży jej czołowych gier. Jak zwykle bryluje w nich produkcja z udziałem pewnego niebieskiego jeżozwierza.

Fable III prawie ukończony?
Fable III prawie ukończony?

Hed, 6 lutego 2010, 11:17

Wygląda na to, że trzecia odsłona serii Fable jest już prawie na ukończeniu. O takim stanie rzeczy powiedział sam Peter Molyneux w krótkim wywiadzie udzielonym serwisowi Develop. Oczywiście informacja jest dość skąpa i nie mówi nam wiele o samej grze. Skoro jednak znajduje się ona w finalnym stadium produkcji to na pewno wkrótce zobaczymy ją w akcji.

Dziś polskie eliminacje do finałów FIWC 2010
Dziś polskie eliminacje do finałów FIWC 2010

Vercetti, 6 lutego 2010, 10:40

Dziś rano w warszawskiej Arenie Ursynów rozpoczęły się polskie eliminacje do finałów imprezy FIFA Interactive World Cup. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszego w naszym kraju zawodnika w grze FIFA 10, który w nagrodę pojedzie do Barcelony, by powalczyć tam o miano mistrza świata.

L.A. Noire nie tylko na PlayStation 3
L.A. Noire nie tylko na PlayStation 3

Hed, 6 lutego 2010, 10:38

Matthew Kato, redaktor magazynu Game Informer, potwierdził, że gra L.A. Noire wyjdzie nie tylko na PlayStation 3, ale i Xboksie 360. W pewnym momencie produkcji tytuł rzeczywiście miał pojawić się ekskluzywnie na konsoli Sony, ale jak widać decyzja uległa zmianie. Tworzone bardzo długo dzieło studia Team Bondi będzie jednym z tematów następnego numeru czasopisma.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 6-7 lutego i konkurs D2D
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 6-7 lutego i konkurs D2D

Vercetti, 6 lutego 2010, 09:15

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem pokusiliśmy się również o konkurs, w którym do wygrania są bony na zakupy w D2D. Szczegóły na końcu newsa.