Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PC
Okładka Left 4 Dead 2: The Passing (X360)

Left 4 Dead 2: The Passing

Oficjalne rozszerzenie do wydanej pod koniec 2009 roku kooperacyjnej strzelaniny FPS Left 4 Dead 2 firmy Valve Software. Główną atrakcją dodatku zatytułowanego The Passing jest możliwość pokierowania czterema głównymi postaciami z pierwszej części cyklu, tzn.

To jest dodatek do gry Left 4 Dead 2.

Akcji | FPP | survival horror | zombie | postapokalipsa | FPS | multiplayer | kooperacja | strzelanki

Okładka Left 4 Dead 2: The Passing (X360)

data premiery gry:

22kwi2010

X360 PC

The Passing to tytuł pierwszego oficjalnego rozszerzenia do drugiej części gry Left 4 Dead. W tym przygotowanym przez Valve Software dodatku ponownie stajemy do walk z hordami zombiaków.

Główną atrakcją opisywanego rozszerzenia jest możliwość powtórnego pokierowania czterema głównymi postaciami pierwszej części cyklu, a więc Billem, Francisem, Louisem oraz Zoey. Do spotkania bohaterów Left 4 Dead i Left 4 Dead 2 dochodzi w niewielkim rolniczym miasteczku w amerykańskim stanie Georgia. Oferowane przez dodatek The Passing misje czasowo umieszczone są pomiędzy wydarzeniami znanymi z rozdziałów Dead Center (pierwsza kampania podstawowej wersji Left 4 Dead 2) i Dark Carnival (druga kampania podstawowej wersji Left 4 Dead 2).

Zabawa może być prowadzona na kilka różnych sposobów. Oprócz opcji rozegrania nowych etapów w pojedynkę i z innymi graczami możemy również liczyć na nowe areny dla trybów Survival, Versus i Scavenge. Ponadto producent opracował zupełnie nowe wyzwania przygotowane z myślą o kooperacji.

W The Passing możemy korzystać z dwóch nieznanych wcześniej typów broni (jedna broń palna i jedna broń biała), a bestiariusz poszerzony został o jedną nową odmianę zombiaków.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena gry 7,5 / 10 na podstawie 252 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 9,1 / 10 na podstawie 399 głosów czytelników.

Gry podobne do Left 4 Dead 2: The Passing

Klasyfikacja PEGI Left 4 Dead 2: The Passing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Left 4 Dead 2: The Passing

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza, 7.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Trwają prace nad trzecim dodatkiem DLC do gry Left 4 Dead 2

wiadomość17 lutego 2011

Na oficjalnym blogu serii Left 4 Dead pojawiła się informacja o planowanym kolejnym dodatku typu DLC do drugiej części popularnego FPS-a. Tym razem jednak firma Valve Software nie zamierza wprowadzać rozbudowanych wątków fabularnych. Pojawią się za to cztery kampanie, z których najciekawiej zapowiada się Cold Stream autorstwa Matthew Lourdeleta.

The Sacrifice – nowe DLC do serii Left 4 Dead i promocja na Steamie
The Sacrifice – nowe DLC do serii Left 4 Dead i promocja na Steamie

wiadomość6 października 2010

Firma Valve opublikowała za pośrednictwem systemu dystrybucji cyfrowej Steam najnowszy dodatek do obu części kooperatywnej gry akcji Left 4 Dead. DLC zatytułowany The Sacrifice wydany został wraz z aktualizacją (lista zmian) i wersją gry przeznaczoną na platformę Mac.

Ujawniono nową kampanię do obydwu części Left 4 Dead
Ujawniono nową kampanię do obydwu części Left 4 Dead

wiadomość22 sierpnia 2010

Valve Software znane jest z długofalowego wspierania swoich gier nowymi materiałami. Nie inaczej jest w przypadku serii Left 4 Dead. Zapowiedziano właśnie nową kampanię, przeznaczoną zarówno do pierwszej, jak i drugiej części serii.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Gears of War 2, Fable III) 20/08/10
Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Gears of War 2, Fable III) 20/08/10

wiadomość20 sierpnia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Castle Crashers na PS3, wsparciu dla nieudanego APB, dodatkach do Red Faction: Battlegrounds i Left 4 Dead 2, a także problemach australijskiego Krome Studios. Zapraszamy do lektury.

Left 4 Dead 2 - jakie mutacje były najpopularniejsze?
Left 4 Dead 2 - jakie mutacje były najpopularniejsze?

wiadomość8 sierpnia 2010

Jedną z największych zalet aplikacji Steam jest to, że śledzi ona i zapisuję olbrzymie ilości danych z przebiegu rozgrywek. Kilka dni temu Valve postanowiło podzielić się z szeroką publicznością statystykami dotyczącymi poszczególnych trybów mutacyjnych w Left 4 Dead 2.

X360
PC