Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2008, 15:41

autor: vampire

Więcej informacji o instrumentach w Guitar Hero: World Tour

Wiemy już nieco więcej na temat nowej wersji gitary, którą posłużymy się w Guitar Hero: World Tour. Ta wyposażona zostanie w touchpad znajdujący się poniżej standardowych pięciu przycisków progów gitarowych (czyli potwierdziły się informacje z niedawnego przecieku). Za jego pomocą będziemy mogli grać wykonując tylko ruchy ręką, dokładnie tak, jak to ma miejsce w przypadku techniki slide guitar.

Wiemy już nieco więcej na temat nowej wersji gitary, którą posłużymy się w Guitar Hero: World Tour. Ta wyposażona zostanie w touchpad znajdujący się poniżej standardowych pięciu przycisków progów gitarowych (czyli potwierdziły się informacje z niedawnego przecieku). Za jego pomocą będziemy mogli grać wykonując tylko ruchy ręką, dokładnie tak, jak to ma miejsce w przypadku techniki slide guitar. Ponadto bas ma być teraz sześciotonowy, a osoba posługująca się nim nie będzie musiała korzystać z przycisków.

Więcej informacji o instrumentach w Guitar Hero: World Tour - ilustracja #1

Potwierdziły się też przypuszczenia, że World Tour nie będzie kompatybilny z utworami znanymi z poprzedniej wersji gry, które w końcu nie były przygotowane z myślą o perkusji czy wokalu. Chociaż na brak ciekawych kawałków nie będziemy mogli narzekać, gdyż w sumie w grze ma pojawić się ich aż 85, w dodatku wszystkie w wersji oryginalnej. Z tych które na pewno pojawią się w nowym Guitar Hero znamy dopiero trzy: Santeria (Sublime), Rebel Yell (Billy Idol), Everlong (Foo Fighters), jednak na liście znajdą się też utwory takich zespołów jak Linkin Park, Van Halen i The Eagles.

Więcej informacji o instrumentach w Guitar Hero: World Tour - ilustracja #2

Światowa premiera World Tour powinna odbyć się pod koniec tego roku, na temat ewentualnego wydania w Polsce jeszcze nic nie wiemy. Więcej na temat kosztów instrumentów pisaliśmy tutaj.