Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 czerwca 2008, 19:49

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: So Blonde: Blondynka w opałach

„Pewna rozwydrzona siedemnastoletnia pannica podróżuje wraz z rodzicami liniowcem po Atlantyku. Nieoczekiwany sztorm zmywa ją z pokładu i przenosi w czasie i przestrzeni na zapomnianą przez resztę świata wyspę. Tak rozpoczyna się niecodzienna przygoda Sunny Blonde w kolorowym tropikalnym raju pełnym magii, piratów, tubylców, zaskakujących wydarzeń i wielu sytuacji, które w codziennym życiu niewątpliwie przerosłyby rozpieszczoną blondynkę..."

„Pewna rozwydrzona siedemnastoletnia pannica podróżuje wraz z rodzicami liniowcem po Atlantyku. Nieoczekiwany sztorm zmywa ją z pokładu i przenosi w czasie i przestrzeni na zapomnianą przez resztę świata wyspę. Tak rozpoczyna się niecodzienna przygoda Sunny Blonde w kolorowym tropikalnym raju pełnym magii, piratów, tubylców, zaskakujących wydarzeń i wielu sytuacji, które w codziennym życiu niewątpliwie przerosłyby rozpieszczoną blondynkę...

[…]

Spiesz się zatem... by znaleźć się na wyspie, zanim leżąca na rozgrzanym piasku So ocknie się, by zmierzyć się z nieznanym...” - „Kayleigh”

So Blonde: Blondynka w opałach - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry So Blonde: Blondynka w opałach w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.