Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2005, 18:58

autor: Redakcja GRYOnline.pl

W przeddzień E3

17 maja 2005 – w końcu doczekaliśmy się oficjalnego rozpoczęcia największych targów w branży rozrywki elektronicznej na świecie. Niestety na razie jest to jedynie początek części, która przeznaczona jest dla rozmów i konferencji z udziałem developerów i wydawców gier.

17 maja 2005 – w końcu doczekaliśmy się oficjalnego rozpoczęcia największych targów w branży rozrywki elektronicznej na świecie. Niestety na razie jest to jedynie początek części, która przeznaczona jest dla rozmów i konferencji z udziałem developerów i wydawców gier. My, jako przedstawiciele prasy, musimy poczekać do jutra, niemniej jednak zaraz z rana dokończyliśmy formalności związanych z rejestracją, a ponadto zwiedziliśmy otwarte już części kompleksu Convention Center w Los Angeles. Oczywiście uwieczniliśmy to na zdjęciach, które niebawem znajdziecie w galerii w dziale serwisu poświeconego E3 2005.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć zrobionych na terenie targów. Pochodzą one z lobby otaczających główne hale wystawiennicze, które jak na razie pozostają zamknięte dla przedstawicieli prasy (ilekroć staraliśmy się uzyskać zgodę na zrobienie zdjęcia otrzymywaliśmy stanowczą odpowiedź „NO”).

W przeddzień E3 - ilustracja #1
W przeddzień E3 - ilustracja #2
W przeddzień E3 - ilustracja #3
W przeddzień E3 - ilustracja #4
W przeddzień E3 - ilustracja #5