Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2008, 16:00

autor: vampire

Twórcy Star Wars: Empire At War pracują nad nowym projektem

W sieci pojawiła się informacja ujawniająca nową grę twórców najlepszej strategii osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen - Star Wars: Empire At War. Będzie to zarezerwowany jedynie dla pecetów, sieciowy RTS. Chociaż za samą możliwość zabawy nie zapłacimy ani grosza, to gra ma wspierać system mikrotransakcji, czyli odpłatne będą tylko niektóre, opcjonalne elementy rozgrywki.

W sieci pojawiła się informacja ujawniająca nową grę twórców najlepszej strategii osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen - Star Wars: Empire At War. Będzie to zarezerwowany jedynie dla pecetów, sieciowy RTS. Chociaż za samą możliwość zabawy nie zapłacimy ani grosza, to gra ma wspierać system mikrotransakcji, czyli odpłatne będą tylko niektóre, opcjonalne elementy rozgrywki. Niestety, póki co nic więcej na temat tego projektu nie wiemy, ludzie z ekipy Petroglyph nie podali też nawet planowanego terminu zakończenia prac.

Wydaniem i nadzorem wszystkich przyszłych operacji w omawianej produkcji na terenie Europy zajmie się podległa koncernowi France Telecom firma GOA, natomiast w Stanach Zjednoczonych rola ta przypadnie True Games. Warto jeszcze dodać, że to właśnie dzięki GOA na Starym kontynencie pojawił się Dark Age of Camelot, a już we wrześniu zawita także Warhammer Online: Age of Reckoning. Pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje.