Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2006, 07:56

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - o premierze i demach słów kilka

Znamy już oficjalną datę premiery gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent. Ujawnione na oficjalnym forum firmy Ubisoft informacje wskazują, że program trafi na rynek 19 października bieżącego roku.

Znamy już oficjalną datę premiery gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent. Ujawnione na oficjalnym forum firmy Ubisoft informacje wskazują, że program trafi na rynek 19 października bieżącego roku.

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - o premierze i demach słów kilka - ilustracja #1

To nie koniec dobrych wiadomości. Krótko przed premierą nowych przygód Sama Fishera, koncern Ubisoft udostępni wersje pokazowe gry. Pojawią się aż trzy dema: jedno na konsolę Xbox 360 (tryb multiplayer) oraz dwa na PC (jedno prezentować będzie rozgrywkę dla jednego, drugie dla wielu graczy). Programy te zostaną opublikowane najwcześniej we wrześniu bieżącego roku, mniej więcej miesiąc przed debiutem pełnej wersji gry na rynku. Jednocześnie Ubisoft powiadomił, że nie będzie publicznych beta-testów trybu o nazwie Versus, tak jak miało to miejsce w przypadku Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory.

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - o premierze i demach słów kilka - ilustracja #2

Akcja Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent umiejscowiona została w 2008 roku – dwanaście miesięcy po wydarzeniach opowiedzianych w poprzedniczce, noszącej podtytuł Chaos Theory. Główny bohater, Sam Fisher, uległ niezwykłej transformacji. Z prawego człowieka i tajnego agenta starającego się, by na świecie panowało jedynie dobro, zmienił się w ogolonego na łyso złoczyńcę odsiadującego dwudziestoletni wyrok. Jednak cała ta sytuacja to tylko niezwykle udana mistyfikacja. Mianowicie, Sam został podwójnym agentem, mającym rozpracować groźną grupę terrorystyczną. W tym celu przeniknie do wewnętrznych struktur szajki i postara się „rozsadzić” ją właśnie z tejże perspektywy...

Dowiedz się więcej o Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.