Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 6 czerwca 2008, 16:58

Street Fighter IV w planie wydawniczym CD Projekt

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż firma CD Projekt dodała do swojego planu wydawniczego grę Street Fighter 4!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż firma CD Projekt dodała do swojego planu wydawniczego grę Street Fighter 4!

Legenda bijatyk powraca w wielkim stylu: dynamiczne połączenie trybu 2D oraz 3D rozgrywki, nowe postacie, spektakularne kombosy! Street Fighter 4 ukaże się na Xboxa 360, PS3 oraz PC. Drżyjcie gamepady oraz klawiatury, nadchodzi wasz pogromca!

Kultowa seria bijatyk, znana z automatów stojących w każdym salonie gier na całym świecie, powraca w wielkim stylu! Niewiele gier może pochwalić się takim wpływem na rozwój swojego gatunku co Street Fighter. Ponad dwudziestoletnie niesłabnące zainteresowanie graczy to jeden z fenomenów w historii komputerowej rozgrywki.

Najnowsza odsłona turnieju Ulicznego Wojownika pokazuje, że można w niezwykle widowiskowy sposób połączyć przeszłość z teraźniejszością. Wspaniała grafika 3d dopełnia to co znamy i lubimy, czyli walkę w perspektywie 2D, ogromną ilość kombinacji ciosów, wraz z nieśmiertelnymi ciosami specjalnymi. Do dyspozycji dostaniemy zarówno starych, dobrych znajomych jak Ken, Ryu, Zangief, Chun-Li czy Guile oraz zupełnie nowe postaci między innymi super-szpiega Crimson Viper, zapaśnika El Fuerte czy wszechstronnie uzdolnionego Abela. Zmierzą się oni ze sobą w zapierających dech w piersiach lokacjach, które nie straciły nic z klimatu poprzednich części, a dzięki najnowszej technice są jeszcze barwniejsze i bardziej zaawansowane graficznie.

Street Fighter 4 ukaże się na PC, Xbox 360 oraz PS3 w Q1 2009. Dokładna data premiery oraz ceny zostaną podane niebawem. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: http://www.streetfighter.com

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter IV

Street Fighter IV