Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2006, 17:00

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

StarForce się kaja

Nie minęło wiele czasu od feralnego postu umieszczonego na forum firmy StarForce Technologies, a już mamy kolejną wiadomość dotyczącą tego zdarzenia. Pracownicy firmy StarForce oficjalnie przeprosili developerów skupionych w Stardock Systems, za umieszczenie w poście linka do strony, skąd można było pobrać piracką wersję Galactic Civilizations II: Dread Lords.

Nie minęło wiele czasu od feralnego postu umieszczonego na forum firmy StarForce Technologies, a już mamy kolejną wiadomość dotyczącą tego zdarzenia. Pracownicy firmy StarForce oficjalnie przeprosili developerów skupionych w Stardock Systems, za umieszczenie w poście linka do strony, skąd można było pobrać piracką wersję Galactic Civilizations II: Dread Lords oraz za spowodowanie niemałego zamieszania wokół tej sprawy.

Moderator wspomnianego forum zamieścił wczoraj post z oficjalnymi przeprosinami w imieniu firmy StarForce za zaistniałą sytuację. Jednocześnie zapewniono, iż firma dołoży wszelkich starań aby podobny incydent nie zaistniał w przyszłości. Swoje przeprosiny w formie maila do "ojca" Galactic Civilizations II: Dread Lords, wystosował również Alan Gasanov z korporacji StarForce Technologies.

Jak widać, zanim coś się napisze (lub powie), należy co najmniej dwa razy pomyśleć. Potem bowiem mogą pojawić się przykre konsekwencje.