Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2006, 10:35

autor: Krooliq

Scratches sprzedaje się jak świeże bułeczki

Scratches, czyli przygodówka w starym stylu, autorstwa studia developerskiego Nucleosys, na zachodzie cieszy się ogromną popularnością i sprzedaje jak świeże bułeczki.

Scratches, czyli przygodówka w starym stylu, autorstwa studia developerskiego Nucleosys, na zachodzie cieszy się ogromną popularnością i sprzedaje jak świeże bułeczki. Program właśnie uplasował się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier w jednym z największych sklepów internetowych, czyli sieci Amazon.com.

Dodajmy, że Scratches, oprócz zainteresowania graczy, cieszy się również uznaniem recenzentów i zbiera bardzo dobre oceny: IGN – 77%, Adventure Games – 80%, Game Boomers – aż 100%.

Scratches sprzedaje się jak świeże bułeczki - ilustracja #1

 

Opisywany sukces tym bardziej zasługuje na uwagę, gdyż Scratches jest produkcją po pierwsze – niskobudżetową, po drugie – to debiutancki projekt studia Nucleosys i wreszcie po trzecie – w/w zespół developerski tworzą zaledwie dwie osoby, panowie Agustin Cordes oraz Alejandro Graziani.

Niedługo dowiemy się też, jak polscy miłośnicy przygodówek zareagują na omawiany tytuł, gdyż w naszym kraju Scratches w rodzimej wersji językowej ukaże się 20 kwietnia, w sugerowanej cenie 59,00 PLN.

Scratches sprzedaje się jak świeże bułeczki - ilustracja #2

Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie na łamach naszego serwisu:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Scratches

Scratches