Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2006, 14:57

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do beta-testów Age of Mourning

Wszystkich graczy zainteresowanych projektem Age of Mourning z pewnością ucieszy informacja, że twórcy programu rozpoczęli już przyjmowanie zgłoszeń na jego zamknięte beta-testy.

Wszystkich graczy zainteresowanych projektem Age of Mourning z pewnością ucieszy informacja, że twórcy programu rozpoczęli już przyjmowanie zgłoszeń na jego zamknięte beta-testy.

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do beta-testów Age of Mourning - ilustracja #1

Wszystko co należy zrobić, to udać się pod ten adres i wypełnić zamieszczony na stronie formularz. Jeśli już raz brałeś udział w podobnym procesie, nie musisz go powtarzać. Głównodowodzący projektem Colton Burgees zapewnia, że wszystkie dane z poprzednich testów są przechowywane.

W chwili obecnej nie wiadomo dokładnie, kiedy rozpoczną się beta-testy. Według informacji udostępnionych w drugiej połowie lutego, miałoby się to stać w kwietniu bieżącego roku. Pełna wersja programu, który całkiem niedawno dostał szansę na drugie życie, zadebiutuje na rynku w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do beta-testów Age of Mourning - ilustracja #2

Age of Mourning to produkt z gatunku MMORPG, w którym sześć rywalizujących pomiędzy sobą frakcji, spróbuje podbić fantastyczną krainę o nazwie Krel. Do dyspozycji graczy oddana zostanie możliwość wyboru jednej z sześciu ras (Humans, Elves, Orcs, Avians, Dwarves, Trolls), każda z nich składa się dodatkowo z kilku tzw. podklas. Użytkownicy mogą w każdej chwili wybrać dowolną, interesującą go umiejętność wybranej klasy i zacząć ją rozwijać, jednak w przypadku gdyby przez długi czas zaprzestał kształcenia się w danej zdolności, związane z nią współczynniki zaczną się obniżać. Aby móc stosować odpowiednie czary, trzeba postarać się o dostatecznie wysokie zdolności we władaniu magią, podobnie aby móc używać potężnych broni trzeba na przykład wykazać się odpowiednio wysoką siłą. Gracz nie jest ograniczony do podążania wyłącznie ścieżką magii lub ścieżką wojownika, może tak ukształtować swą postać, iż będzie ona swego rodzaju hybrydą posiadającą cechy obu tych jakże odmiennych klas...

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Age of Mourning, skorzystaj z materiałów udostępnionych na łamach naszego serwisu: