Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2008, 12:09

autor: vampire

Produkcja Harkera wstrzymana

Złe wieści dla wszystkich, którzy szykowali się do polowania na wampiry. Firma Foundation 9 poinformowała, że prace nad Harkerem zostały wstrzymane. Członkowie zespołu The Collective (znany z takich tytułów jak The Da Vinci Code czy Star Wars Episode III: Revenge of The Sith), który w roku 2005 połączył się z Shiny w Double Helix zostali oddelegowani do prac na nad Silent Hill V.

Złe wieści dla wszystkich, którzy szykowali się do polowania na wampiry. Firma Foundation 9 poinformowała, że prace nad Harkerem zostały wstrzymane. Członkowie zespołu The Collective (znany z takich tytułów jak The Da Vinci Code czy Star Wars Episode III: Revenge of The Sith), który w roku 2005 połączył się z Shiny w Double Helix, zostali oddelegowani do prac na nad Silent Hill V. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy produkcja Harkera zostanie wznowiona.

Harker był zapowiadany jako połączenie gotyckiego survival-horroru z grą akcji. Mieliśmy wcielić się tu w tytułowego Jonathana Harkera, który zajmuje się tropieniem i eksterminacją wampirów. Nienawidzi on z całego serca dzieci nocy, ponieważ swego czasu napadły na jego ukochaną. Od tamtej chwili poprzysiągł on zemstę, którą konsekwentnie realizuje. Miała to być produkcja jak na horror przystało krwawa i brutalna, nastawiona na wymagająca walkę.

Produkcja Harkera wstrzymana - ilustracja #1