Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2006, 10:08

autor: eJay

Prezent dla fanów od Bohemia Interactive

Wczoraj mieliśmy okazję świętować 10-lecie istnienia Quake’a. To nie jedyna gra, która obchodziła 22 czerwca swój jubileusz. O swoich fanach nie zapomniało czeskie studio Bohemia Interactive, które na 5-lecie istnienia Operation Flashpoint wydało urodzinową paczkę. Opisywany prezent zawiera kilka nowych screenshotów i film ukazujący możliwości silnika Armed Assault – następcy Operation Flashpoint.

Wczoraj mieliśmy okazję świętować 10-lecie istnienia Quake’a. To nie jedyna gra, która obchodziła 22 czerwca swój jubileusz. O swoich fanach nie zapomniało czeskie studio Bohemia Interactive, które na 5-lecie istnienia Operation Flashpoint wydało urodzinową paczkę. Opisywany prezent zawiera kilka nowych screenshotów i film ukazujący możliwości silnika Armed Assault – następcy Operation Flashpoint. O swoich przeżyciach nie zapomnieli napisać sami twórcy gry, którzy na oficjalnej stronie studia zamieścili mini-opowiadanie zatytułowane „5 lat temu jedna podróż się zakończyła, a druga zaczęła...”. Bracia Spanel wspominają także o nowych technologiach, z których zamierzają korzystać przy okazji tworzenia Armed Assault.

Jednak to nie koniec niespodzianek od Bohemii. Na forum głównym spekuluje się, że już niedługo wystartuje nowa strona internetowa poświęcona wszystkim tytułom, które stworzył czeski developer. Plotka ma swoje uzasadnienie – pod adresem http://wiki.bistudio.com/ kryje się „coś” do czego nie mają wstępu zwykli użytkownicy. No cóż, na kolejny prezent od Bohemii będziemy musieli trochę poczekać.

Prezent dla fanów od Bohemia Interactive - ilustracja #1
Prezent dla fanów od Bohemia Interactive - ilustracja #2
Prezent dla fanów od Bohemia Interactive - ilustracja #3
Prezent dla fanów od Bohemia Interactive - ilustracja #4
Prezent dla fanów od Bohemia Interactive - ilustracja #5