Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 4 lutego 2004, 18:37

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Sims

”Stworzona przez firmę Maxis THE SIMS to gra która jest symulacją życia rodzinnego. Pozwala nam pokierować losami bohaterów na setki różnych sposobów Możliwość wyboru odpowiedniej ścieżki dla naszych bohaterów jest bardzo duża, zarówno w życiu codziennym jak i w karierze zawodowej. Możemy budować i urządzać dom, tworzyć rodzinę, znajdować dla niej pracę itd. Gra THE SIMS jest bardzo realistyczna i odzwierciedla normalne, codzienne życie każdego człowieka.” - Drugi poradnik do The Sims, tym razem napisany przez kobietę.

„Stworzona przez firmę Maxis THE SIMS to gra która jest symulacją życia rodzinnego. Pozwala nam pokierować losami bohaterów na setki różnych sposobów Możliwość wyboru odpowiedniej ścieżki dla naszych bohaterów jest bardzo duża, zarówno w życiu codziennym jak i w karierze zawodowej. Możemy budować i urządzać dom, tworzyć rodzinę, znajdować dla niej pracę itd. Gra THE SIMS jest bardzo realistyczna i odzwierciedla normalne, codzienne życie każdego człowieka. Wspaniała zabawa na długie zimowe wieczory i nie tylko, ogromne możliwości, przyjemna grafika. Ta gra to spełnianie własnych marzeń.

W Poradniku tym znajdziecie informacje o grze The Sims oraz o dodatkach, które wnoszą coś nowego, i pozwalają ubarwić życie naszych bohaterów. Z każdym dodatkiem powstają nowe zawody, przybywają nowe przedmioty, meble itp. Nawet Simy zaczynają wykonywać nowe czynności. Wyjeżdżają do miasta, na randkę, opiekują się zwierzakami, wyjeżdżają na zasłużone wakacje.” - „Beti”

The Sims - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sims w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.