Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 sierpnia 2005, 16:54

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Bard’s Tale

Poradnik do gry The Bard’s Tale, nietypowego cRPG’a z potężną dawką humoru, w dużej mierze składa się z opisu gry – co i jak robić, wraz z konsekwencjami każdej decyzji, a nawet lokacjami, których wcale nie trzeba odwiedzać, by pchnąć fabułę do przodu.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry The Bard’s Tale, nietypowego cRPG’a z potężną dawką humoru. Poradnik w dużej mierze składa się z opisu gry – co i jak robić, wraz z konsekwencjami każdej decyzji (bard może często wybierać, czy chce być miły dla napotkanych postaci czy nie).

Pomiędzy rozdziałami opisane zostały lokacje, których wcale nie trzeba odwiedzać, by pchnąć fabułę do przodu ([Przerywnik]), jednak oczywiście polecam to zrobić, gdyż zdobędziemy skarby w postaci srebra i magicznych przedmiotów. [...] Przed opisem gry zawarty został sposób tworzenia postaci, spis melodii (czyli towarzyszy, których możemy przywoływać) oraz amuletów, jakie możemy zdobyć (plus sposoby, jak to zrobić). I to wszystko – zapraszam do lektury i życzę przyjemnej zabawy.” - „Ziuziek”

The Bard’s Tale - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Bard’s Tale w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.