Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 czerwca 2008, 21:45

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

„Witam w poradniku do gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Jest on przeznaczony dla osób, które wcześniej raczej nie miały okazji zagrać w żadną z poprzednich części tej serii. W tekście starałem się przeprowadzić zdezorientowanego gracza przez kolejne misje początkowo niemal za rączkę, aby mógł bez większych problemów ukończyć grę na poziomie trudności Solid Normal."

„Witam w poradniku do gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots . Jest on przeznaczony dla osób, które wcześniej raczej nie miały okazji zagrać w żadną z poprzednich części tej serii. W tekście starałem się przeprowadzić zdezorientowanego gracza przez kolejne misje początkowo niemal za rączkę, aby mógł bez większych problemów ukończyć grę na poziomie trudności Solid Normal. Rozgrywka jest elastyczna i można poprowadzić ją na wiele różnych sposobów. W poradniku zaprezentowałem tylko jeden z nich. Zaawansowani gracze z pewnością znajdą dziesiątki innych rozwiązań na przejście każdej z lokacji.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots jest już ostatnią częścią przygód Solid Snake’a. Akcja programu rozgrywa się dziewięć lat po wydarzeniach z części pierwszej i jest kontynuacją, rozwinięciem oraz zakończeniem wątków rozpoczętych przez Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty . Osobom nie orientującym się w fabule poprzednich części wiele wątków może wydać się niezrozumiałych. W związku z tym proponuję najpierw zapoznać się z opublikowaną na łamach serwisu Gry-OnLine historią serii Metal Gear .

1) Historia serii Metal Gear. Część pierwsza – Od pomysłu do przemysłu

2) Historia serii Metal Gear. Część druga – Za Żelazną Kurtyną

3) Historia serii Metal Gear. Część trzecia – Wąż w Archipelagu Lisa

4) Historia serii Metal Gear. Część czwarta – Terroryści i Filantropi

5) Historia serii Metal Gear. Część piąta – Bossowie

Posługujących się językiem Shakespeare'a zapraszam do odwiedzenia Metal Gear Wiki.- „g40st”

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.