Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2007, 12:07

autor: Metatron

Pierwsze screenshoty z gry Condemned 2: Bloodshot

Już od jakiegoś czasu wiemy o tym, że Monolith Productions pracuje nad sequelem gry Condemned: Criminal Origins. Do tej pory jednak nie ujawniono żadnych screenów z rozgrywki, a jedynie grafiki koncepcyjne. Obecnie opublikowano szereg ilustracji, które potwierdzają przewidywania, według których gra zachowa swój ciężki, mroczny klimat.

Już od jakiegoś czasu wiemy o tym, że Monolith Productions pracuje nad sequelem gry Condemned: Criminal Origins. Do tej pory jednak nie ujawniono żadnych screenów z rozgrywki, a jedynie grafiki koncepcyjne. Obecnie możemy już zapoznać się z szeregiem ilustracji, które potwierdzają, że gra zachowa swój ciężki, mroczny klimat.

Przypominamy, że w Condemned 2: Bloodshot ponownie wcielimy się w agenta FBI, Ethana Thomasa. Naszym zadaniem będzie odnalezienie seryjnego mordercy znęcającego się nad swoimi ofiarami w szczególnie makabryczny sposób. Twórcy obiecują, że druga odsłona Condemned będzie jeszcze bardziej mroczna i przerażająca, a oprawa graficzna ulegnie znacznej poprawie.

Premiera gry, która ukaże się na konsole X360 i PS3, planowana jest na przyszły rok. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.

Pierwsze screenshoty z gry Condemned 2: Bloodshot - ilustracja #1
Pierwsze screenshoty z gry Condemned 2: Bloodshot - ilustracja #2
Pierwsze screenshoty z gry Condemned 2: Bloodshot - ilustracja #3
Pierwsze screenshoty z gry Condemned 2: Bloodshot - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Condemned 2: Bloodshot

Condemned 2: Bloodshot