Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2008, 09:20

autor: vampire

Pierwsze oficjalne screenshoty z Call of Duty 5: World at War

Do tej pory na temat oprawy graficznej w nadchodzącej produkcji autorstwa studia Treyarch - Call of Duty 5: World at War, mogliśmy wypowiadać się jedynie na podstawie kiepskiej jakości skanów z magazynów. Jednak wczoraj w końcu doczekaliśmy się publikacji pierwszych oficjalnych screenshotów z najnowszej części serii CoD.

Do tej pory na temat oprawy graficznej w nadchodzącej produkcji autorstwa studia Treyarch - Call of Duty 5: World at War, mogliśmy wypowiadać się jedynie na podstawie kiepskiej jakości skanów z magazynów. Jednak wczoraj w końcu doczekaliśmy się publikacji pierwszych oficjalnych screenshotów z najnowszej części serii CoD. Póki, co jest ich niewiele, jednak dają już pewny obraz tego, jak prezentować się będzie gra. Poniżej trzy z nich, po więcej odsyłam na forum NeoGAF.

Pierwsze oficjalne screenshoty z Call of Duty 5: World at War - ilustracja #1
Pierwsze oficjalne screenshoty z Call of Duty 5: World at War - ilustracja #2
Pierwsze oficjalne screenshoty z Call of Duty 5: World at War - ilustracja #3

Przypomnijmy, że tytuł ten powstaje na zmodyfikowanym silniku Call of Duty 4: Modern Warfare, co zresztą widać na obrazkach. Z pewnością bardzo ładnie wykonane zostały modele postaci. Jedyne zastrzeżenia może wzbudzić ostatni screen, który wygląda niezbyt realistycznie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.