Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2007, 08:23

autor: Jiker

Otwarte testy arcade'owej wersji Tekken 6 już w maju?

Ostatnie informacje na temat Tekken 6 pochodzą z okresu, kiedy w Japonii odbywała się tegoroczna odsłona imprezy Arcade Operator’s Union (a więc z połowy lutego). Firma Namco Bandai, producent bijatyki, otworzyła wtedy oficjalną stronę internetową gry oraz zaprezentowała pierwszy filmik ukazujący system rozgrywki. Dzisiaj mamy dla Was kolejne wiadomości.

Ostatnie informacje na temat Tekken 6 pochodzą z okresu, kiedy w Japonii odbywała się tegoroczna odsłona imprezy Arcade Operator’s Union (a więc z połowy lutego). Firma Namco Bandai, producent bijatyki, otworzyła wtedy oficjalną stronę internetową gry oraz zaprezentowała pierwszy filmik ukazujący system rozgrywki. Dzisiaj uzyskaliśmy dostęp do kolejnych wiadomości. Wszystko wskazuje bowiem na to, że wczoraj poznaliśmy przybliżoną datę rozpoczęcia japońskich otwartych testów arcade’owej wersji gry.

Mianowicie, ludzie tworzący zespół developerski odpowiedzialny za szóstą edycję słynnej bijatyki poinformowali dziennikarzy Arcadii, największego japońskiego magazynu poświęconego rynkowi gier arcade, że mają nadzieję, iż otwarte testy Tekken 6 wystartują „zanim zrobi się gorąco”. Rozmowa z nimi została zamieszczona w kwietniowym numerze periodyku, do którego dostęp uzyskali redaktorzy jego z tamtejszych serwisów internetowych.

Stwierdzenie „zanim zrobi się gorąco” można zrozumieć na wiele sposobów. Mając jednak na uwadze fakt, że chodzi w tym konkretnym przypadku o datę, to najbardziej pasującym terminem wydaje się być maj. Czy tak będzie w rzeczywistości? Dowiemy się już niebawem.