Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2007, 08:23

Otwarte testy arcade'owej wersji Tekken 6 już w maju?

Ostatnie informacje na temat Tekken 6 pochodzą z okresu, kiedy w Japonii odbywała się tegoroczna odsłona imprezy Arcade Operator’s Union (a więc z połowy lutego). Firma Namco Bandai, producent bijatyki, otworzyła wtedy oficjalną stronę internetową gry oraz zaprezentowała pierwszy filmik ukazujący system rozgrywki. Dzisiaj mamy dla Was kolejne wiadomości.

Ostatnie informacje na temat Tekken 6 pochodzą z okresu, kiedy w Japonii odbywała się tegoroczna odsłona imprezy Arcade Operator’s Union (a więc z połowy lutego). Firma Namco Bandai, producent bijatyki, otworzyła wtedy oficjalną stronę internetową gry oraz zaprezentowała pierwszy filmik ukazujący system rozgrywki. Dzisiaj uzyskaliśmy dostęp do kolejnych wiadomości. Wszystko wskazuje bowiem na to, że wczoraj poznaliśmy przybliżoną datę rozpoczęcia japońskich otwartych testów arcade’owej wersji gry.

Mianowicie, ludzie tworzący zespół developerski odpowiedzialny za szóstą edycję słynnej bijatyki poinformowali dziennikarzy Arcadii, największego japońskiego magazynu poświęconego rynkowi gier arcade, że mają nadzieję, iż otwarte testy Tekken 6 wystartują „zanim zrobi się gorąco”. Rozmowa z nimi została zamieszczona w kwietniowym numerze periodyku, do którego dostęp uzyskali redaktorzy jego z tamtejszych serwisów internetowych.

Stwierdzenie „zanim zrobi się gorąco” można zrozumieć na wiele sposobów. Mając jednak na uwadze fakt, że chodzi w tym konkretnym przypadku o datę, to najbardziej pasującym terminem wydaje się być maj. Czy tak będzie w rzeczywistości? Dowiemy się już niebawem.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej