Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Tekken Advance (GBA)

Tekken Advance GBA

Namco wydal jeden ze swych najlepszych tytulów na przenosna konsole Nintendo. Gra bazuje na trzeciej czesci gry z PsOne, podobny system ciosów, postacie. Grafika, chociaz 2D, swietnie imituje ta znana z konsoli Sony.

Zręcznościowe | 2D | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka Tekken Advance (GBA)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

29marca2002

Namco wydal jeden ze swych najlepszych tytulów na przenosna konsole Nintendo. Do dyspozycji oddano nam postacie znane z Tekken 3: Nina, Xiaoyu, Law, Yoshimitsu, Gun Jack, King, Jin i Hwoarang. Ciosy zadaje sie w podobny sposób jak w Tekken 3, oczywiscie jestesmy ograniczeni do czterech klawiszy GameBoya, co jednak nie przeszkadza w zadawaniu widowiskowych combosów.

Grafika jak na przenosna konsole jest bardzo dobra, modele postaci i otoczenie dobrze „udaje” srodowisko 3D.

W Tekken Advance mamy kilka trybów rozgrywki: Arcade, Versus Battle, Survival, Time Attack, Practice oraz pojedynki 3 na 3.

- Jedna z lepszych bijatyk na GBA

- Swietna grafika

- Tryb 3 na 3

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 131 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tekken Advance

12+

Tekken 7 w produkcji?
Tekken 7 w produkcji?

wiadomość27 maja 2010

Z doniesień portugalskiej wersji serwisu Eurogamer wynika, że w produkcji znajduje się siódma odsłona Tekkena. Podobno kolejną grę z serii zapowiedział jej współautor, czyli Katsuhiro Harada, który pojawił się na jednej z imprez branżowych w Madrycie. Niestety nie znamy żadnych szczegółów rzekomej gry, bo nie została ona jeszcze potwierdzona przez Namco Bandai.

Dwight Little reżyserem filmowego Tekkena
Dwight Little reżyserem filmowego Tekkena

wiadomość21 grudnia 2007

Przymiarki do filmu na podstawie bijatyk z serii Tekken trwały już od paru ładnych lat. Dopiero teraz jednak twórcy kinowego obrazu postanowili ruszyć z pracami nad swoim dziełem. Realizacja projektu przypadnie w udziale wytwórni Crystal Sky Pictures, reżyserią natomiast zajmie się Dwight Little.

Znamy już 37 zawodników z gry Tekken 6
Znamy już 37 zawodników z gry Tekken 6

wiadomość1 października 2007

Większość wiadomości związanych z powstającą właśnie grą Tekken 6 dotyczy zawodników, którzy w niej się pojawią. Nie inaczej jest tym razem. Otóż do sieci przeniknął ostatnio screenshot przedstawiający ekran wyboru wojowników.

Tekken 6 z trybem rozgrywki przez Internet
Tekken 6 z trybem rozgrywki przez Internet

wiadomość18 lipca 2007

Mamy dobre wieści dla tych graczy, którzy w przyszłym roku zamierzają eksploatować szóstą odsłonę cyklu Tekken. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że produkt ten pozwoli posiadaczom konsol PlayStation 3 toczyć pojedynki w sieci.

Tekken 6 – najnowsze wieści z produkcji
Tekken 6 – najnowsze wieści z produkcji

wiadomość20 czerwca 2007

Japoński portal Am Net, podejmujący temat automatów do gier w Japonii, ujawnił nowe informacje na temat Tekkena 6. Poznaliśmy je dzięki stronie SDTekken, której redaktorzy podjęli się próby przetłumaczenia japońskiego tekstu na bardziej zrozumiały dla nas język.