Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2010, 18:49

Tekken 7 w produkcji?

Z doniesień portugalskiej wersji serwisu Eurogamer wynika, że w produkcji znajduje się siódma odsłona Tekkena. Podobno kolejną grę z serii zapowiedział jej współautor, czyli Katsuhiro Harada, który pojawił się na jednej z imprez branżowych w Madrycie. Niestety nie znamy żadnych szczegółów rzekomej gry, bo nie została ona jeszcze potwierdzona przez Namco Bandai.

Z doniesień portugalskiego serwisu Eurogamer wynika, że w produkcji znajduje się siódma odsłona Tekkena. Podobno kolejną grę z serii zapowiedział jej współautor, czyli Katsuhiro Harada, który pojawił się na jednej z imprez branżowych w Madrycie. Niestety nie znamy żadnych szczegółów rzekomej gry, bo nie została ona jeszcze potwierdzona przez Namco Bandai.

Katsuhiro Harada zajmuje się serią Tekken od 15 lat, o czym opowiadał w Madrycie podczas konferencji zatytułowanej The Legend of Tekken. Twórca podobno powiedział, że najnowsza odsłona serii jest we wczesnej fazie produkcji, więc zapewne więcej informacji na jej temat otrzymamy za kilka tygodni. Być może Namco Bandai ujawni grę na tegorocznych targach E3.

Tekken to jedna z pierwszych i najważniejszych serii bijatyk 3D, która na rynku jest obecna od połowy lat 90-tych ubiegłego wieku. Do niedawna kolejne części marki były wydawane tylko na konsolach Sony, chociaż jej ostatnia odsłona pojawiła się także na Xboksie 360. Tekken 6 zebrał wysokie oceny w recenzjach, ale wywołał mieszane uczucia sceny e-sportowej.

Tekken 7 w produkcji? - ilustracja #1