Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 maja 2010

Pakiet gier niezależnych zebrał już ponad pół miliona dolarów

Hed, 9 maja 2010, 13:09

Kilka dni temu pisaliśmy o Humble Indie Bundle, czyli pakiecie gier niezależnych, który można kupić za dowolną cenę i przekazać część ustalonej kwoty na działalność organizacji charytatywnych. Pomysł przyniósł już ponad 600 tysięcy dolarów, z czego co najmniej 150 tysięcy trafi na szczytne cele. Dzięki statystykom wiemy, którzy użytkownicy dali najwięcej.

LittleBigPlanet 2 oficjalnie potwierdzone

Hed, 9 maja 2010, 11:28

Studio Media Molecule oficjalnie potwierdziło na kanale Twitter, że LittleBigPlanet 2 znajduje się w produkcji, a więcej informacji na jej temat poznamy już jutro. Tymczasem w sieci pojawiły się obrazki z gry (w dość niskiej jakości), pochodzące między innymi z czerwcowych numerów kilku branżowych magazynów, w który opublikowano pierwsze teksty na jej temat.

Słabe wyniki finansowe Namco Bandai

Adrian Werner, 9 maja 2010, 09:15

Japońskie Namco Bandai to kolejna firma, która ogłosiła swoje wyniki finansowe za dwunastomiesięczny okres, który dobiegł końca 31 marca tego roku.

Fanowski filmik Street Fighter Legacy wypuszczony

Adrian Werner, 9 maja 2010, 08:19

Na sieci pojawił się świetny filmik z żywymi aktorami będący hołdem złożonym serii Street Fighter.

Pierwsze materiały video z Enslaved

Adrian Werner, 9 maja 2010, 07:12

Na sieci pojawił się pierwszy trailer promujący Enslaved: Odyssey to the West – najnowszą grę studia odpowiedzialnego za stworzenie Heavenly Sword.