Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 maja 2010

Star Wars: The Old Republic - jak wyglądać będzie system kompanów
Star Wars: The Old Republic - jak wyglądać będzie system kompanów

Adrian Werner, 29 maja 2010, 16:41

W ostatnich miesiącach byliśmy regularnie raczeni nowymi porcjami aktualizacji na temat Star Wars: The Old Republic. Ludzie z Bioware ani myślą zwalniać tempa, w jakim nowe informacje wypływają z ich studia. Tym razem dowiedzieliśmy się jak wyglądać będzie sprawa kompanów, czyli kontrolowanych przez komputer postaci, które będą nam towarzyszyły w zabawie.

Ruszyły zapisy na betę Test Drive Unlimited 2
Ruszyły zapisy na betę Test Drive Unlimited 2

Adrian Werner, 29 maja 2010, 13:02

Kilka dni temu informowaliśmy o zbliżających się beta testach gry Test Drive Unlimited 2. Wszyscy zainteresowani mogą już składać wnioski o wzięcie w nich udziału.

Beta StarCrafta II przedłużona o tydzień
Beta StarCrafta II przedłużona o tydzień

Hed, 29 maja 2010, 12:33

Firma Blizzard postanowiła przedłużyć czas trwania obecnej fazy bety StarCrafta II. Testy oczekiwanej strategii czasu rzeczywistego potrwają dodatkowy tydzień, a więc do 7 czerwca. Po tym terminie nastąpi kilkutygodniowa przerwa na przygotowanie techniczne finalnego etapu bety, który zaprowadzi nas do lipcowej premiery tytułu.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 29-30 maja (Dark Void, Trine)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 29-30 maja (Dark Void, Trine)

Vercetti, 29 maja 2010, 12:30

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Get Games, Direct2Drive, EA Store, GamersGate oraz Green Man Gaming. W tym tygodniu do nabycia po tańszej cenie m.in. Trine oraz Dark Void.

Beyond Good & Evil 2 zagrożony?
Beyond Good & Evil 2 zagrożony?

Hed, 29 maja 2010, 11:45

W sieci pojawiły się niepokojące informacje odnośnie gry Beyond Good & Evil 2, która do tej pory pozostawała w sferze plotek i spekulacji. Jeden z francuskich blogów przekazał, że autor serii, Michel Ancel, opuścił studio odpowiedzialne za produkcję, żeby zająć się innymi projektami. Doniesienia w sprawie są sprzeczne i brakuje komentarza ze strony Ubisoftu.

Ruszyła otwarta beta darmowej gry FIFA Online
Ruszyła otwarta beta darmowej gry FIFA Online

Hed, 29 maja 2010, 10:29

Firma Electronic Arts rozpoczęła otwartą betę gry FIFA Online, która ma oferować darmową zabawę sieciową z opcjonalnym systemem mikropłatności. Żeby zapisać się na betę wystarczy stworzyć konto Electronic Arts, zalogować się na oficjalnej stronie produkcji, skonfigurować swoją postać, a później zainstalować i ściągnąć wymagane pliki (około 1 GB).

Heavy Rain na PC?
Heavy Rain na PC?

Hed, 29 maja 2010, 10:08

Na stronie Nvidii poświęconej grom wykorzystującym PhysX pojawiła się sugestia, że Heavy Rain, jeden z najgorętszych tytułów na PlayStation 3, zostanie wydany także na pecetach. Jeśli wierzyć informacji umieszczonej w powyższym serwisie, produkcja Quantic Dreams skorzysta na komputerach ze wsparcia technologii odpowiedzialnej za lepsze efekty fizyczne.

Killzone 3 - wyciekło nagranie z prezentacji
Killzone 3 - wyciekło nagranie z prezentacji

Adrian Werner, 29 maja 2010, 08:46

W drugiej połowie maja odbyły się pierwsze pokazy gry Killzone 3. Jak dotąd gracze mogli jedynie przeczytać o tym, co na nich zaprezentowano i sycić oczy kilkoma screenami. Okazuje się jednak, że któryś uczestników nagrał po kryjomu część demonstracji.

Plotki o Shogun 2: Total War
Plotki o Shogun 2: Total War

Adrian Werner, 29 maja 2010, 07:51

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że zespół Creative Assembly pracuje nad nową odsłoną cyklu Total War oraz, że projekt ten zostanie pokazany po raz pierwszy na najbliższym E3. Teraz, dzięki niedawnym wyciekom mamy coraz większą pewność, że twórcy zafundują nam powrót na japońskie pola bitewne.