Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2014, 11:55

autor: Draug

Origin – promocje z okazji Czarnego Piątku

Co prawda, do Czarnego Piątku brakuje jeszcze kilku dni, ale na platformie dystrybucji cyfrowej Origin już rozpoczęto coroczną wyprzedaż z tej okazji. Przecenami (dochodzącymi do 75%) objęto prawie 300 produktów z katalogów wydawniczych firm Electronic Arts i Ubisoft – klasykę i nowości, DLC i pełne gry.

Jak co roku, Czarny Piątek – dzień rozpoczynający świąteczny szał zakupów w Ameryce – staje się okazją do organizowania wyprzedaży na growych platformach dystrybucji cyfrowej. Tym razem na Originie postanowiono wyprzedzić piątek i zacząć promocję już dziś. Przecenami – dochodzącymi do 75 procent – objęto prawie trzysta produktów, wśród których znalazły się zarówno tytuły mniej lub bardziej swieże, jak i klasyka, a także dodatki DLC i usługi związane z grami. Co ciekawe, lista obejmuje nie tylko pozycje wydane przez Electronic Arts, ale również pochodzące z katalogu firmy Ubisoft (głównie seria Assassin’s Creed). Organizatorzy nie podali, kiedy akcja dobiegnie końca, jednak według wszelkiego prawdopodobieństwa potrwa ona nie dłużej niż kilka dni, więc lepiej nie zwlekać z zakupami.

Czarnopiątkowy szał zakupów na Originie w tym roku zaczyna się w środę. - Origin – przeceny gier z okazji Czarnego Piątku - wiadomość - 2014-11-26
Czarnopiątkowy szał zakupów na Originie w tym roku zaczyna się w środę.

Wybrane oferty