Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2008, 13:39

autor: Maciej Jałowiec

Nowe szczegóły na temat obsady aktorów w Command & Conquer: Red Alert 3

Koncern Electronic Arts przedstawił informacje odnośnie obsady aktorów pracującej nad przerywnikami filmowymi do nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Command & Conquer: Red Alert 3.

Koncern Electronic Arts przedstawił informacje odnośnie obsady aktorów pracującej nad przerywnikami filmowymi do nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Command & Conquer: Red Alert 3.

Wiemy już od pewnego czasu, że w grze wystąpią Gina Carano, Gemma Atkinson i Jenna McCarthy. Te informacje zostały dziś uzupełnione; wiadomo teraz, że oprócz wymienionych wyżej kobiet, w przerywnikach wystąpią także m. in. Tim Curry (Polowanie na Czerwony Październik), Ivana Milicevic (Casino Royale), Jonathan Pryce (Piraci z Karaibów), George Takei (Star Trek, Heroes), czy Peter Stormare (Prison Break, Armageddon).

„Jest to najciekawsza obsada, z jaka mieliśmy do czynienia w trzynastoletniej historii kręcenia przerywników filmowych do serii Command & Conquer” , powiedział Chris Corry, producent wykonawczy EALA. Trudno się z nim nie zgodzić – w końcu składają się na nią aktorzy, którzy sprawdzili się w wyjątkowo popularnych filmach i serialach.

Na temat prac nad grą wypowiadali się także aktorzy. „Uważam, że gry wideo są jednym z nowych pól do podboju dla aktorów. Tworzenie filmów z ich udziałem jest jeszcze jedną drogą nawiązania kontaktu z graczem, tuż obok stosowania zwykłej grafiki i odpowiedniej animacji” , powiedział J.K. Simmons grający antykomunistycznego amerykańskiego prezydenta Howarda Ackermana.

Nowe szczegóły na temat obsady aktorów w Command & Conquer: Red Alert 3 - ilustracja #1

Peter Stormare, znany m. in. z roli w serialu Skazany na śmierć.

Przypominamy, że premiera Command & Conquer: Red Alert 3 odbędzie się w październiku. Gra będzie dostępna w wersjach na platformy: PC i X360. Więcej na jej temat znajdziecie w naszej encyklopedii.