Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2008, 10:43

Gwiazda brytyjskiej telenoweli w Red Alert 3

Electronic Arts ujawniło, że kolejną gwiazdą (hmmm), która pojawi się w aktorskich przerywnikowych filmikach w najnowszym Red Alercie, będzie znana z telenoweli Hollyoaks - Gemma Atkinson.

Electronic Arts ujawniło, że kolejną gwiazdą (hmmm), która pojawi się w aktorskich przerywnikowych filmikach w najnowszym Red Alercie, będzie znana z telenoweli Hollyoaks -Gemma Atkinson.

Panna Atkinson, znana telewidzom na Wyspach Brytyjskich z kilku tamtejszch programów dołączy do długiej listy talentów, które pojawiały się między wysadzaniem baz i dostarczały graczom nie lada rozrywki (zazwyczaj niezamierzonej – a przecież Michael Ironside czy Josh Holloway zwykle potrafią grać).

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w rolę Nataszy wcieli się niejaka Gina Carano – mistrzyni mieszanych sztuk walki, specjalistka od boksu tajskiego. Jak wygląda możecie zobaczyć w naszym newsie z maja.

Gwiazda brytyjskiej telenoweli w Red Alert 3 - ilustracja #1

 

Tak z kolei ma wyglądać Gemma Atkinson w roli porucznik Evy McKenna. Aktorka pojawi się na M Festival – największej brytyjskiej imprezie dla graczy oraz opowie o swojej roli w magazynie Zoo (jest to czasopismo pokroju znanego u nas CKM-a). Gemma sama jest graczem i jest bardzo podekscytowana tym, że może poznać ten świat od kuchni i poszerzyć swoje aktorskie horyzonty. Czy rzeczywiście je poszerzy przekonamy się niedługo. Premiera gry – jesienią. A czy wspominałem, że Gemma Atkinson jest również modelką prezentującą bieliznę?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry